top of page

Fayda elde edebilmem için kaç çalışma almam gerekir? 

 

Çalışmaların kişiye özel tasarlanması sebebiyle buna sizinle birlikte karar veriyoruz. Çözüm bulmak istediğiniz konuya bağlı olarak adımları birlikte planlıyor ve çalışma düzenini önden oluşturuyoruz.

 

Bunun için öncelikle sizi 30 dakikalık bir kişisel analize davet ediyoruz. Durumunuzu "Bütüncül" (yani fizyolojik sebeplerin/semptomların yanı sıra zihinsel ve duygusal sebepleri/semptomları ile bir bütün) olarak anlamak için Bireysel Holistik Analiz adını verdiğimiz yüz yüze bir görüşme yapıyor ve durumun fizyolojik, psikolojik, enerji yansımalarını iyice anlamanızı sağlıyoruz.

Bu görüşme sonucunda sizi özel nasıl bir bütüncül çözüm oluşturabileceğimizi  birlikte belirliyoruz. (Covid_19 süresince online ve ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Bireysel Ücretsiz Ön Görüşme için buradan rezervasyon yapabilirsiniz.)

Sonrasında, birlikte çalışmamızı istediğiniz konunuza, ardında keşfettiğimiz bedensel ve psikosomatik sebeplerin yoğunluğuna, sizin kendinizi bütün olarak iyi hissedeceğiniz seviyeye göre, 5li ya da 10lu paketlerimizden birini seçerek devam ediyoruz. Elbette tekli seans da alabilirsiniz. Ancak ulaşmak istediğimiz bütüncül denge hali; gerek zihninizin işbirliğini sağlamak, gerekse konuların derinine nüfuz edebilmek için tekrarın fayda sağladığı bir haldir. 5'li ve 10'lu paketleri dilerseniz bireysel, dilerseniz grup çalışması olarak alabilirsiniz. Bireysel paketlerimizin içeriklerini incelemek ve/ya rezervasyon yapmak için buraya , Grup görüşmeleri için ise lütfen iletişime geçiniz

Şimdiye kadar memnuniyet sağladığımız konulara ve danışanlarımızın yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

bottom of page