GERÇEK SEN'E DÖRT ADIM ATÖLYESİ

Kendinize, koşulsuz tüm hallerinizle özşefkatle yaklaşmanın

Hayatla ve içsel alanınızla tam bir ahenk içinde olmanın,

Bu ahengin verimli bir beden ve zihin sunmasının,

Nasıl bir şey olduğunu bilmek ister miydiniz?

Heal&More® Gerçek Sen'e Dört Adım Atölyesi ile, şu anda hangi noktada olursanız olun, çalışmamızın sonunda öz varlığınıza dört basamak daha yakın olacaksınız.

1. Basamak: Beden

2. Basamak: Beden-Duygu

3. Basamak: Beden-Duygu-Zihin

4. Basamak: Bilinç

 

Gerçek Benliğinize dilediğiniz ve hazır olduğunuz kadar yaklaşacak, adımlarınızı kendi istediğiniz kadar atacaksınız. 

Bu butik grup atölyesinde Organic Intelligence Esnek Dayanıklılık ve Sinir Sistemi Özdüzenleme Protokolü, İngiltere 5. Seviye Refleksoloji ve Enerji Dengeleme çalışmalarından faydalanılmaktadır.

 

Bu çalışmanın amacı: ​

 

  • Beden farkındalığınızı arttırmaya yardımcı olmak, 

  • Sizi yükseltecek sıçrama basamağınıza ulaştırmaya yardım etmek,

  • Kendinize şefkatle yaklaşarak içsel sesinizi duymanızı kolaylaştırmak, 

  • Yaşarken edindiğiniz ve size hizmet etmeyen şartlanmalardan ayrışmanıza rehberlik etmek,

  • Zihin yapısı, düşünce engellerini kaldırmak,

  • Sizi bugünkü siz yapan her bir adımınızın değerini, hak ettiği yere çıkartmaktır. 

 

Bu atölyede neler yapıyoruz?

Atölyede yukarıda bahsedilen 4 adımı sırayla işliyoruz. Her adımı kendimizde deneyimleyerek ilerliyoruz. Özümsemek için en verimli hızda basamakları tırmanıyoruz. Her bir adımın ne kadar süreceği bünyelerimize bağlıdır.

 

1.Basamak: Beden

Önce sizi tanıyoruz. Sizi 'ben' yapan katmanlarınızla, kimliğinizle tanışıyoruz. 

Beden sisteminizde düzenlenmesini dengeye gelmesini istediğiniz yönlerinizi dinliyoruz. Anlattıklarınızdan, paylaştıklarınızdan yola çıkarak bünyenizin mevcut halinin size kattıklarını bedensel farkındalıkla deneyimlemenize yardımcı oluyoruz.

 

2.Basamak: Beden Duygu 

Duygularımızın bedende kendini gösterdiği dili yeniden öğrenmeye başlıyoruz. Bünyemizin ortaya çıkarmayı seçtiği eşsiz akımı, akışı olduğu haliyle deneyimliyoruz. Hislerimizi çıkmak istediği haliyle paylaşıyoruz. Paylaşırken akışın yenilendiğini görmeye devam ediyoruz. 

 

3. Basamak: Beden Duygu Zihin:

 “Zihin katmanı, özşefkatin en çok bariyerlendiği katmandır” Zihnimizin mevcudiyetini her yönüyle tanımak için, hayatımızda ve bedenimizde yansıdığı alanları izliyoruz. Şefkate layık olmadığımıza varan döngüleri,  zihnimizin sunduğu adımlarla görüyoruz. Döngülerden etkilenen kimliğimizi 'görüyoruz'. Zihnin; bedenimizde, aklımızda ve iletişimimizde her ne şekilde kendini göstermeyi seçiyorsa, hislerimize izin veriyoruz. Duygularımızın bedenle başlayan özgün kimlikleşmesini ve ötesini görmeye izin veriyoruz. 

 

4. Basamak: Bilinç

Yürüdüğümüz aşamalarla beraber bildiklerimizi unutuyoruz. Kılıfların ötesinin, bilincimize nüfuz etmesine izin veren alanı yaratıyoruz. Bünyemizde sıkışıp kalmış, yük olan her şeyi farkındalık ve özşefkatle dengeye yöneltiyoruz. İçimizdeki gerçek canlılığı keşfetmek için onu anlayışla dinleyecek düzeyimizi buluyor ve orada kalıyoruz. Aradığımız şey her ne ise, onu uyandırmaya şefkatle alan açıyoruz. 

 

Böylece esas olan halimizle yeniden tanışıyoruz.

 

Butik bir atölye olan Heal&More® Gerçek Sen’e Dört Adım çalışması 2 tam gün sürecek şekilde tasarlanmıştır ve en fazla 4 kişilik gruplara uygulanmaktadır.