top of page

Çalışmalarınızda modern tıbbı ne şekilde destekliyorsunuz?

 

Öncelikle Biyomedikal Yüksek Mühendisi olarak, modern tıbbın parçası olan bir altyapıya sahibim. Heal&More®’u kurmadan önce 10 seneyi aşkın süre, profesyonel olarak sağlık alanında, tıbbın en gelişmiş kısımlarından biri olan, teşhis ve tedavi aşamalarında kullanılan tıbbi cihazların ve sistemlerin insan vücudunu desteklemesi üzerine çalıştım. Bu nedenle insan anatomisine ve vücudun çalışma şekli hakkında profesyonel olarak bilgi sahibiyim.

 

Bu bilgi birikimime, İngiltere’de resmi olarak tıbbi tedaviyi destekleyici çalışma olarak kabul edilen ve mesleki eğitimi verilen Refleksoloji alanında aldığım diploma ile çok daha bütüncül bir bakış ekledim. Ek olarak, Biyomedikal Mühendisi olmam sebebiyle teşhis aşamasında kullanılan verilerle 10 sene çalışmış olmam, doktorların yönlendirmelerini doğru ve hızlı anlamam konusunda avantaj sağlıyor.

Bu çerçevede; Heal&More® çalışmalarında herhangi bir teşhis konulmaz, mevcut rahatsızlık için doktor muayenesi olmadıysa çalışma yapılmaz, verilen tedavinin tersi ve/ya alternatifi bir uygulama yapılmaz.

Yüz yüze yapılan seanslar Covid-19 salgınından dolayı durdurulmuştur. Online seans, atölye ve eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

bottom of page