EN İYİ VERSİYONUNA DOĞRU 5 ADIMLA YOL AL!

Online

Seni yoran duygular, tedavisi süregelen rahatsızlıklar, bedenindeki / ruhundaki fazlalıklar, etkisinden kurtulamadığın kişiler / olaylar, zihnine dolanmış düşünceler, bir türlü son veremediğin alışkanlıklar... Hepsi iç içe geçmiş, adeta üzerine yapışmış, öz-benliğini gölgeleyen kalın kabuklar. Ama hiç bir şeyi boşa yaşamadın...

 

Bugüne kadar yaşadığın iyi/kötü her şeyi, seni en iyi versiyonuna getirmek için kullanacağız. 

  • Daha hızlı iyileşen, 

  • sağlığını destekleyen,   

  • duygularını dengeleyen, 

  • zihniyle güç birliği yapabilen, 

  • kısaca bedeninden bilincine kadar kendisinin en iyi versiyonu olan bir sen!

En iyi versiyonuna, uyman gereken kalıplar olmadan, tamamen sana özel oluşturulacak 5 adımda ulaşmaya var mısın?

  

  1. Önce seninle tanışacağız. Sen kendini anlattıkça, gitmek istediğin yöne doğru, birlikte bir rota çizeceğiz.

  2. Şu an yaşadığın sorun her ne olursa olsun; köküne nazikçe, üzerine gitmeden, travmalarını yineletmeden, yöntemleri diretmeden, sadece kendine odaklanarak inmene yardımcı olacağız. Kök sorununun yalnızca bedenin, zihnin ve duyguların üzerindeki etkilerini değil; kendinle ilgili düşüncelerin ve sinir sistemin üzerindeki etkilerini de birlikte bulacağız.

  3. Uzmanlık gerektiren 5 ayrı yöntemi, konunun sende yarattığı tüm bu etkilere göre birleştirecek ve böylece tam anlamıyla sana özel bir yaklaşımla çalışacağız:

Çünkü herkes hayatı kendine göre tecrübe eder ve bu nedenle Heal&More®'da her çalışma, duruma özel bir yaklaşımla oluşturulur.

  1. Hayat akışına en uygun çalışma şeklini senin için, seni dinleyerek, seninle birlikte ve sana özel düzenleyip, oluşturacağız. 

  2. Bu yolda ilerlerken, sorunun ne olursa olsun , senin bütünüyle daha iyi hissetmen için çalışacağız. Varsa, devam eden tedavi sürecine destek olacağız. Sen kendine doğru açtığın her bir kapıdan güvenle geçtiğini hissedene kadar birlikte yola alacak ve hazır olduğunda kendi adımlarınla ilerlemeni kutlayacağız.

Kendinin en iyi versiyonuna doğru yol almaya var mısın?

Seni tanımamız için ücretsiz görüşme randevunu al, hadi başlayalım:

Görüntülü aramayla yaptığımız bu görüşmede sizi detaylıca tanıyoruz. Sizi siz yapan değerleri, rahatsızlık veren fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal, ilişkisel ve yaşam ...
Online Ucretsiz Ongorusme