top of page

Duygu, Antalya, Haziran 2022

"Bu müthiş bir şeydi, gerçekten BU MÜTHİŞ BİR ŞEYDİ! Bir ara bütün omurga hattımı hissettim. Acayip bir şeydi.

Bence çok iyi bir iş yaptık, söyleyecek söz bulamıyorum şu anda. Gerçekten söyleyecek bir şey yok. Teşekkür ederim iyi ki tanışmışız. İyi ki bunu yapmışız. Bu kadar iyi geleceğini kesinlikle tahmin etmezdim.

 

Acaba doğru mu yapıyorum diye vardı kafamda. Ya çok iyi bir şey yaptık, teşekkür ederim. Bacağım operasyondan beri ilk kez çok açıldı, inanılmaz açıldı. Özellikle böbrek olayından sonra konu farklılaştı. Topuklarımın üzerinde yürümekte zorlanıyordum, içe doğru basarak yürümek imkansızdı. Şimdi hepsini yapıyorum. Yogada ileri seviyede hareketleri yapabiliyorum. Metatarsal (tarak) kemiklerimin hareketi görünmüyordu, şu anda oynuyorlar. Tarak kemiklerimi bu kadar hareket ettiremiyordum. Şimdi ise çok büyük ilerleme var. Ameliyattan beri ilk kez böyle sıçrayabiliyorum.

 

Hayır demek istediğim şeye kolayca, evet demek istediğim şeye kolayca evet diyebiliyorum, ayıp olur diye hiç frenlemiyorum. Konforumu bozmadan hakkımı koruyorum. Sigarasız daha uzun süre, zorlanmadan durdum. Olaylar karşısında sakin oldum. Normalde gerileceğim bir hak hukuk diyaloğunda çok sakince hakkımı net ifadelerle ve istikrarla korudum. Ki bu evrimsel bir olay. Ben çok öfkelenirdim.

Artık kendimi bir arada tutabilmek, zihnimi aklımı dinç tutmak için, moralimi ve keyfimi yüksek tutmak için hiçbir şeye ihtiyacım yok."

G.K., İstanbul, Ekim 2022

“Sorunlarıma çözümler ararken birçok eğitim aldım ve güzel iyileşmeler de yaşadım. Ama bir yere kadar gelip takıldığım ve ilerleyemediğim konular vardı. Ya da iyileşti bitti deyip tekrar canlanan durumlar oldu. Bir şekilde kendimi kandırdığımı, engellediğimi fark ettim. Bu kez dışardan destek alıp birçok yöntem denedim, onlar da bir yere kadar geldi, ilerisi yok.

 

Sonra Heal&More’u gördüm, Youtube’daki videolarına baktım. Kişinin kendi mekanizmasına özel problemlerin kodunu çözmeye yönelik bir sistem olması, beynin çalışma ve blokajlama sistemini anlama ve ruh beden zihin üçlüsünü de buna yönelik yeniden yapılandırma fikri aklıma yattı.

 

Çok şey denediğimden ve neyin işe yarayıp neyin yaramayacağı konusunda tecrübem olduğundan bunun kesinlikle işe yarayacağını biliyordum. Hemen seans aldım, ilk seanstan itibaren faydalarını gördüm. Geçmişte hissettiğim bir duygudan bahsedince Sinan Hoca’nın bedenimde bası yapmamı söylediği yere basınca aynı duygunun aktifleşmesi ayrıca takdire değer. Benim için derin ve zor olan bu duyguları bu şekilde kolaylıkla çözdük. Seanstaki nefes olsun, hareket olsun diğer teknikler de çok etkiliydi.

 

Sinan Hoca sistemimi çözünce bana özel dijital eser hazırladı, bunu dinlemeye başladıktan sonra davranışlarımın; sergilediğim otomatik kaygılı, stresli tepkiselliği yerine, otomatik dengeli tepkisini görünce çok şaşırdım. 'Benim normalimden' farklı bir şey vardı; nedir diye bakınca dengeli eylemin bende otomatik gerçekleştiğini fark ettim, bilincimle irademle yapmamıştım!

 

  • Kendimi, bedenimi ne kadar kastığımı, baskıladığımı bedensel rahatlığı hissedince fark ettim. Normalimin normal olmadığını fark ettiğim çok alanlar oldu.

  • Rahim ve bağırsakta ciddi iyileşmeler oldu. Yine normalimin normal olmadığını seanstan sonraki farkla anladım.

  • İş alanında kendi önüme koyduğum engelleri aşmada kolaylık yaşadım, atılımlara başladım.

  • Ebeveynlerime olan bağımlılık ve öfke duygularımı fark ettik.

  • Öfkemi bastırmakla, söylemek ve yapmak istediklerimi yapamamam, kendi davranışlarımı sergileyememem, karşıdan istenen eylemlerde bulunmam ve akıllı uslu olma zorlantısı altında kendimi ne kadar boğduğumu fark ettim”

 

“Şimdi bunlar değişti ve rahatlıkla, altında bir kaygı korku olmadan kendime inanarak ve güvenerek yapıyorum. Bana şimdilik yabancı da gelse esas Ben'in kendini göstermesine izin verebiliyorum, bu da çok güzel😊

Geçmişte yaşadığım olaylara bakınca yargıladığım, aciz, zayıf ve aşağılık gördüğüm kendime şimdi bakınca tek yorumum; olan her şeyin ve herkesin dışında sadece kendimi (o deneyimi yaşayan oyuncu olarak) gülümseyerek ne kadar sevdiğim ve takdir ettiğim oldu. Önemli olan sadece benim varlığım, yaşantım, seçimlerim ve her halimle ben olmam ve ben bu beni çok seviyorum. İyi ki varım, iyi ki benim. Her halimle iyi ki, iyi ki ben  

Kendimi kendim sevmek de çok güzelmiş, herhangi birinin sevmesinden çok daha doyurucu  

Her seans katlanarak ve daha da iyileşerek geçiyor, bunun gibi detaylar çok. Şimdiye kadar 8 seans aldım, hala da devam ediyorum. İlk seanstan beri uygulama yaptığım kendi çevreme de sürekli söylüyorum:

Bildiklerinizi bırakın Sinan Hoca’ya başvurun, tespitleri, sistemi, çözüm hızı harika, vakit kaybetmeyin diye. Mutlaka herkes 1 kere seans almalı. 1 kere diyorum çünkü devamını siz isteyeceksiniz, iyileşmeye karşı koyabilecek olanı düşünmüyorum  Aslında bu sürekli iyileşme durumu da ayrı bir hoşuma gitti, bağımlısı olunacak bir şey gibi  insanın durmadan seans alası geliyor.

Sinan Hocam ve Zeynep Hanım’a her şey için tekrardan teşekkür ediyorum , sevgiyle büyümeniz ve ihtiyacı olan herkese ulaşmanıza, şifalarına vesile olmanıza niyet ediyorum ”

bottom of page