İngiltere Reflexology Academy London® onaylı içeriği ile

Klinik Odaklı Refleksoloji Eğitimi

Bu Eğitim Kimler İçin?

Genel sağılığını desteklemek istiyorsan, hastalıklardan kurtulmak için değil, korunmak için bir şeyler yapmaya inanıyorsan, metabolizmanı / iştahını / kilonu / duygusal durumunu dengede tutmaya çalışıyorsan, kronik bir rahatsızlığın için süregelen tıbbi tedavinden alacağın faydayı en yüksek seviyeye çıkarmak istiyorsan, bu eğitim tam sana göre!

Sinan Foto.png

Heal&More® olarak 2018 yılından bu yana, eğitim içeriği Reflexology Academy London® onaylı, klinik odaklı Refleksoloji eğitimini, temel ve ileri seviye olarak vermekteyiz.  

Şu anda tüm eğitimlerimizi online (görüntülü görüşme) şeklinde gerçekleştirmekteyiz. 


Online Refleksoloji eğitimimizi, kurucumuz Sinan Özcan'dan, dilersen durumuna ve hayat düzenine özel olarak düzenlenmiş sana özel bir online eğitim şeklinde alabilir; ya da belirli dönemlerde açılan online sınıf eğitimlerine katılabilirsin.

Online eğitimimiz 5 adet görüşmeden oluşur. Hareketler yönlendirmeli olarak gösterilir ve bası şekli, şiddeti karşılıklı olarak geri bildirimlerle en doğru seviyeye getirilir. Temel teorik ve pratik eğitimini tamamladığında, adına düzenlenmiş olan katılım sertifikanı alarak, Heal&More® Temel Seviye Refleksoloji eğitimini tamamlamış olursun. Dilersen, ileri seviye eğitime devam edebilirsin!

Eğitim içeriğimiz hakkında Sinan Özcan ile görüşmek istersen, aşağıdaki bağlantıdan sana uygun bir tarihe ücretsiz bir ön görüşme randevusu alman yeterlidir:

REFLEKSOLOJI NEDIR?

Pek çok gelişmiş ülkede, 1990'lı yıllardan bu yana modern tıbbı destekleyici bir terapi olarak sağlık sisteminde yer alan Refleksoloji, kısaca el ve ayak yüzeyinde bulunan sinir demetleri vasıtasıyla vücut sistemlerine ve  iç organlara iletilen "dengeleyici" mesajlardır.

Refleksoloji, erişkinlere, çocuklara, hamilelere ve bebeklere uygulanabilmektedir. Ayrıca engellilere özel Refleksoloji uygulamaları da bulunmaktadır.

Ön görüşmenizin ardından, bilgi e-maili adresinize iletilecektir.
Her türlü sorunuz için bize hello@healandmore.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Heal&More®`da görüşmek dileğiyle, sağlıklı günleriniz olsun. 

 

Tüm eğitimlerimiz bireysel kullanım için verilmektedir.

Eğitim modüllerinde Centralia 5. Seviye denkliği, eğitim kapsamında yer almamaktadır.