KURUMSAL HİZMETLER ONLINE

Screenshot_20181230-023303_Instagram_edi

Heal&More® olarak, Yönetim ve Personelinizin zorlayıcı süreçlerde sizin adımlarınıza ayak uydurmasına yardımcı oluyoruz. Çevresel zorlayıcı unsurların etkisini olduğu haliyle görüp, soğukkanlılıkla karar alabilmeleri, eyleme geçebilmeleri ve zamanında sonuca ulaştırabilmeleri için çalışanın zihinsel ve sağlık süreçlerinin de dengede olmasının önemli olduğunun farkındasınız.

 

Özellikle devam eden Pandemi sürecinde çalışanlarınızın dengede kalabilmesi, çözüm odaklı olabilmeleri, kendilerini verimlilikten alıkoyan unsurları çözümleyebilmeleri, alacakları eğitim ve Online çalışmalarla konsantrasyonlarını kolaylıkla yapıcılığa ve çözümlere yönlendirebilmeleri için buradayız. İstedikleri mekandan Online olarak katılabilecekleri seminer ve bireysel çalışmalarda, tamamen katılımcının ihtiyaçlarına göre içeriği uyarlanabilen geniş yelpazede wellbeing hizmet anlayışımızla tanışmanız için aşağıdaki kanallardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu hizmetten ne şekilde faydalanabilirsiniz?

 

Tanışmanın ardından, Heal&More® kurumsal programının ne olduğunu ve kurumunuza nasıl fayda sağlayabileceği yönünde, çalışmalarımızın bilimsel altyapısı, içeriği, yöntemleri ve ulaşabileceği noktalar hakkında online seminerler (webinar) düzenleyeceğiz. Ve tüm katılımcıları, çalışma aşamalarının başlangıcı olan Kişisel Bütüncül Analiz 'e davet edeceğiz. 

Devamında ortak konularda hizmet almak isteyenlere, hem motive eden, hem de kalıcı olarak sizinle daha faydalı çalışabilmeleri için onları sağlık, zihin, insan ilişkileri yönünden güçlendirecek, esnek dayanıklılıklarını, konsantrasyonlarını arttıracak günlük kendi kendilerine yapabilecekleri uygulamalar sunacağız. Bizimle yapacakları görüşme aralığında bu uygulamaları yaparak dinç kalmalarını hedefliyoruz.

Birebir Online görüşmelerimizde ise bedensel ve zihinsel sağlıklarına yönelik, kendilerini kısıtlayan panik, karamsarlık, motivasyonsuzluk, bitkinlik, yorgunluk, stres, isteksizlik, zararlı alışkanlıklara eğilim gibi kişiyi sabote eden, verimsizleştiren durum ve davranış modellerinden özgürleşmelerini hedefliyoruz.

 

Bunu nasıl yapıyoruz?

 

Bazı videolarımızda da izleyebileceğiniz üzere, Dünya çapında yetkinliğe sahip Reflexology Academy London® mezunu olarak el refleksolojisi ile bağımlılıklardan kilo problemlerine, unutkanlıklardan panik ve strese, kronik ağrılardan bağışıklık sistemi güçlenmesine hayatımızı dolduran, aynı zamanda profesyonel yaşamımızı da derinden etkileyen vücut sistemlerimize ve zihnimize sinyal göndererek dengeye kavuşmamız mümkün. 

Batı tarafından etkisi ve faydası kabul gören tamamlayıcı Bütüncül terapileri, daha önce Biyomedikal Mühendisliği teknolojilerinde bir proje müdürü olarak bilimle arasındaki köprüyü metodlarında hayata geçirdik.

 

Organik Zeka metodunda ise Sarsıntı Sonrası Stres Bozukluğu, Bağımlılıklar, Stres ve Telaş yönetimi, esnek dayanıklılık, merkezinde kalabilmek, düzenli ve öngörülü bir zihne sahip olmak konularında nöroplastisite dönüşümü sağlayarak kişinin olabilecek en iyi haline ulaşmasına Yardımcı olan, ABD San Francisco’dan bir psikiyatrist olan Stevie Hoskinson tarafından geliştirilmiş, orijinal adı Organic Intelligence® olan bir protokoldür.

 

Seminerlerde önce bir tanışma ve hizmetlerin tanıtımı ile başlayarak kişileri rahatsız oldukları, halletmek istedikleri bireysel, sağlık, sosyal konuları özel mesaj veya gerektiğinde konuşma sırasında anlatmaya davet ederek; kişilerin açık ve özel bir platformda serbestçe paylaşımda bulunabildiği konularda; o konunun, rahatsızlığın biyolojik, zihinsel, iletişimsel ve sosyal kaynakları, bunların nasıl düzelebileceği anlatılmaktadır. Her bir kişiyle ayrı ayrı yapılaşacak olan bireysel görüşmelerin içeriksek ve zamansal verimini arttırmak amaçlanır.

 

Detaylı bilgi  için web sayfamızı, Lınkedin profilimizi, videolar için instagram profilimizi inceleyebilirsiniz. Her sorunuz için 05326506983 no.dan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.