top of page

MİNİ
REFLEKSOLOJİ EĞİTİMLERİ

Bedenini desteklemeye istediğin yerden başla!

90 dakikalık Mini Refleksoloji Eğitimi sınıflarından dilediğine kayıt ol!

Klinik odaklı Refleksoloji, tedaviyi destekleme konusunda en etkili sonuçlarını sistematik olarak uygulandığında veren bir terapi şeklidir. Gerek iyileşme sürecine desteklemeye, gerekse hastalığı önlemeye yönelik olarak yan etkisiz ve kapsamlı şekilde kullanılabilir. Bunun için en önemli nokta, Refleksolojiyi sistemli şekilde kullanmak ve bunun için de mantığını kavrayarak öğrenmektir.

Eğer temel seviye Klinik odaklı Refleksoloji’yi tüm vücuda yönelik olarak değil de, sadece (rahatsızlık hissettiğin ya da desteklemek istediğin) belirli bir bölgeye/organa/sisteme yönelik olarak kapsamlı şekilde öğrenmek istersen, mini eğitimlerimiz tam sana göre!
 

Bu eğitimlerde sadece tekniği değil, uygulanacak bölgenin basit anatomisini, Refleksoloji’nin bu bölgeye (organa/sisteme) sinir sistemi vasıtası ile ne şekilde etki ettiğini, bası şeklinin miktar, şiddet ve açı olarak doğru uygulanışını, neden – nasıl – ne kadar – ne zaman sorularına cevap alarak, kendi kendine rahatlıkla uygulayabileceğin şekilde öğrenebilirsin.

 

Bu eğitimde öğrendiğin sistematik teknikler ile, ilgili bölgeye yönelik olarak genel sağlığını ve varsa aldığın tıbbi tedaviyi kendi kendine uzun yıllar boyunca destekleyebilirsin. Üstelik Refleksoloji, sadece insan vücudunun kendi doğal mekanizmalarını kullanan bir yöntem olduğu için, yanlış yaparak yan etki yaratma endişen de olmaz.

1 buçuk saat süren mini eğitimlerimiz, Heal&More® tarafından belirlenen konu ve tarihlerde, grup eğitimi şeklinde online olarak verilmektedir. Kurucu eğitmenimiz Sinan Özcan tarafından canlı olarak anlatılacak olan eğitimlerimize katılım her bir sınıf için 10 kişi ile sınırlıdır. Her eğitim tej ders olup, bu ders boyunca en fazla 10 dakika sürecek olan 1 kısa mola verilecektir. Tüm vücuda yönelik daha kapsamlı bir eğitim almak istersen, Temel ve İleri seviye Refleksoloji Eğitimlerimizden faydalanabilirsin.

Üzerlerine tıklayarak atölyelerimize göz atabilirsin.

bottom of page