THETA HEALING®

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

“Ruhsal biɾ hayal gücü vaɾdıɾ.

Bu güç, hastalıklaɾı oluştuɾabileceği gibi,

vaɾ olan ɾahatsızlıklaɾı da oɾtadan kaldıɾabiliɾ.

Beden, ɾuhsal hayal gücünün emiɾleɾine itaat etmek zoɾundadıɾ.”

İbn-i Sina

Nice zamandır tekrarlar ve döngüler içinde kendinizi tükettiğinizi fark ettiğiniz bir durum oldu mu hiç? Bunlar öyle konulardır ki kolayca aklınıza dahi gelmez, gelse de üzerimize bir ağırlık çöker. Biz de erteler dururuz. Biz insanlar, girdaplar içinde aynı şeyleri tekrar etmek için mi geldik dünyaya?

Theta Healing® tekniği, size içinden çıkılmaz diyebileceğimiz hemen her konu için yüksek bir farkındalık ışığında bir çıkış kapısı sunuyor. Bizi çözümsüzlüğe sürükleyen, kullandıkça daha güçlenerek tüm hayatımızı, ilişkilerimizi, bereketimizi, sağlığımızı ve bütünsel mutluluğumuzu etkileyen düşünce kalıplarını dönüştürmemiz için fırsat sunuyor.

 

Düşüncelerimizle duygularımız,

Duygularımızla davranışlarımız,

Davranışlarımızla alışkanlıklarımız,

Alışkanlıklarımızla da tüm hayatımız dönüşür.

Düşünce gücüyle hücresel boyutta değişimi başlatarak, domino taşları gibi tüm bedenimizi ve yaşamımızı dönüştürmek mümkün! Theta Healing®, bedenimizi, benliğimizi olduğu gibi kabul edip sevgiyle ve anlayışla, bedenimize ve benliğimize, bizi kısıtlayan, baskılayan içsel talimatları belirleyerek temizlemeyi ve yerine yapıcı, faydalı içsel yüklemeler yapmayı amaçlayan bir tekniktir.

 

Danışanın kontrolünde ilerleyen ve bireyin kendi içinde bütünsel işbirliğini desteklemeye yönelik bir bireysel çalışmadır. Çalışmalarıyla uluslararası tanınırlığa sahip bir nörolog ve farmakolog olan Dr. Candace Pert’in de ortaya çıkardığı gibi, bilinçaltımız sadece beynimizde değil, tüm bedenimizdedir. Ruhsal ve zihinsel tıkanıklıklar bu nedenle bedenimizde bir rahatsızlık olarak kendini belirtebilir. Düşüncelerimizi temizlemek ve dönüştürmek yaşam kalitemizi gözle görülür düzeyde yükseltebilir.

İlk seanstan sonra danışanımın geri bild