Beyhan Tuna Dağtekin

Bursa, Kasım 2019

Sinan Bey, bugün oğlum Deniz ile yaptığınız çalışma harikaydı. Çok etkili olduğuna karar verdim. Keşke Bursa'da olsanız ve size sıkça gelebilsek. Son derece minnettarım size. İyi ki yolumuz kesişti diyorum. Saygılar... 

Zeynep Ö.

İstanbul, Mart 2020

Sinan'la uzun süredir, çeşitli fiziksel, düşüncesel ve duygusal rahatsızlıklarım üzerine aralıklarla çalışmaktayım. Zamanla her biri art arda çorap söküğü gibi çözüldükçe, hepsinin birbirine bağlantılı olduğunu ilginç bir şekilde keşfediyorum.

Bu süreçte en zor kabullendiklerim genelde düşünce yapımla alakalı olanlar oldu. Beni ben yapan ilkelerim sandığım düşüncelerimin, aslında bir takım bağımlılıklar olduğunu şaşırarak fark ettim. En uzun inziva kamplarında üstesinden gelemediğim işimle ilgili vazgeçilmezlerimin, başarı ve kariyer bağımlılığımın farkına vardım. Kontrolcü-mükemmeliyetçi yapımın, bu bağımlılıklarla karşılıklı olarak birbirini beslediğini, bunu da beni on iki parmak bağırsağı ülserinin ve ayrıca zonanın ucuna getirdiğini gördüm. 

Her fırsatta kendimle girdiğim yarışın beni iş, güç, başarı, kontrol...bağımlısı yaptığını biliyor ve bunların eksikliğinin hayatımı anlamsızlaştıracağını düşünüyordum. Bunu da gayet anlamlı ve "normal" buluyordum. İyi bir şirket arabasının, kaybedilmemesi gereken bir standart olduğunu düşünecek noktaya varmıştım.

Bu bağımlılıklarımdan özgürleşmem hala tamamlanmış değil. Bağ olarak aradığım şeyin ne olduğunu bulduğumu düşünüyorum. Daha az kontrolde olmak için bilinçli olarak çaba harcıyorum. Bunu yapabildiğimi, görmek büyük bir güvenlik hissi ve rahatlama veriyor. Fiziksel sancılarımdan kurtuldum, zihinsel olanlar için yola devam ediyorum.

Ilgın

İstanbul, Kasım 2019

Beden-Zihin dengesini, özgürleşmenin hafifliği, kendi kalıplarınızdan arınırken kapılarınızı bir bir açarak korkusuzca ve cesaretle çözümlere odaklanabilmeye destek bir seans yaşadım. Her şey denge, içimizde. Duygularımızla, bilincimizin etki alanında yarattığımız illüzyonlara şahit olurken, her türlü kirliliğe sebep olabildiğimizi ve kalıplarla, kodlarla kendimizi yorduğumuzu deneyimledim. Bir tür denge temizliği, iç keşfi... Sinan'a minnettarım. Sevgiyle...  

 

Ayşe Ş., 47

İstanbul, Kasım 2019

Sinan seans sırasında sorular sorarak senin durumun, duyguların, hislerin, bedensel durumunla ilgili anlattırıyor. Sen soruları yanıtlarken şifalanıyorsun. Senin içinde olduğun dünyayı sana anlattırarak seninle adeta senkronize oluyor ve senin kendi içinde hissettiğin alanda seni yalnız bırakmamış oluyor, bu güvende hissettiriyor. Sadece bilgileri ve tecrübesinin yanında Sinan'ın bu konuda yeteneği var. Bilinçaltını, zihni ve hisleri; mühendisliği ile çok güzel ve anlaşılır

şekilde tanımlıyor. 

Aslan Kartvelişvilli, Tiflis Gürcistan

İstanbul, Aralık 2019

İlk başta fazla yürüyünce bel ve sırt ağrılarım oluyordu. Gürültüden rahatsız olup öfkelenme vardi. Fazla yürüme sonrası ayaklarımda ağrı oluyordu. 1 seans sonunda bu ağrılar azaldı ve geri gelmedi. 2. seans sonrası artık ağrı hissetmiyorum. Eskiden 2 dakika dik oturunca belim ağrırdı, şimdi ise dakikalarca dik oturduğum halde rahatım. Gürültüde kendimi tutmakta çok zorlanıyordum, artık gürültüden eskisi gibi aşırı rahatsız olmuyorum. Değişiklik var gerçekten. İşimi daha iyi bir hale getirmek için aklıma daha yaratıcı çözümler gelmeye başladı, zihnim daha açık ve daha sakin. Artık işime panikle yaklaşmıyorum.

Anastasiya Markova - Aerialist Futuroscope 

Poitiers / Fransa, Haziran 2017 

Sinan sadece eşsiz bir zekaya ve geniş ufuklara sahip olan çok iyi bir insan değil, kendisi aynı zamanda insanın duygu durumu ve enerjisini algılamakla ilgili müthiş yeteneklere sahip olan gerçek bir profesyonel. Sadece kısa bir seansın ardından bile çok rahatlamış ve enerji dolu hissediyorum. Bu müthiş ve ilham verici deneyim için çok teşekkür ederim!
 

Sulhan Tekin

İstanbul, Mayıs 2019

Bugün itibariyle hayatımda gerçekten büyük bir değişim başladı. Bugün buraya geldiğim anki hislerimin, şu an bittiğinde doğru olduğunu anlamanın rahatlığındayım. Size çok, çok ama çok teşekkür ederim. Ben hayatımda ilk defa bugünkü kadar "ben" olabildim. Bir şeyin üzerini örtmeden, kaçmadan, olması gereken gibi... Bu da sizden kaynaklandı.  Baya ciddi bir adım attım kendime doğru. Şefkat böyle bir şey sanırım. Teşekkür ediyorum, çok teşekkür ediyorum.

Çiğdem Öztabak - Pazarlama Direktörü

İstanbul, 2018

Sinan ile çalışmanın cesaret gerektireceğini, onunla daha ilk çalışmada idrak ediyorsunuz. Kısa süre içinde, yaşadığınız farkındalıkta, daha ilk çalışmada o cesareti size zaten vermiş olduğunu anlamak çok güvende hissettiren bir şey. Aslında hepimizde var olan bir yetenek olan bilinçli farkındalığını geliştirmek ve kalbini dinleyerek şifa bulmak isteyen herkes umarım bir gün Sinan ile çalışma imkânı bulur.

Doğan Şenyurd 

İstanbul, Aralık 2018

Vücudumuzda meydana gelen, bizi hasta eden tüm sorunların zihinsel karşılıkları olduğunu bilerek Sinan hocamdan destek almak istemiştim. Bedenden Bilince terapisinden hemen sonraki gün aslında sendromlu Pazartesi olmasına rağmen, hiç ağrısız güne başladım diyebilirim. Gözlemlediklerim: bel bölgemin bayağı güçlendiği ve vücudumun çok rahat ve esnek oluşuydu. Düşünsel yapımdaki gelişmeler ise çok güçlü olduğum yönündeki olumlu düşüncelerime sevinmemi sağladı. Karşıma çıkan her olumsuz düşünceyi susturabilmiştim. Süreklilik içinde "istemsizce" olumlamalar yapıyordum. İyileşiyorum, şifa içimizde... Teşekkürler Sinan Bey

Fulya Ece Yavuz - Bilgi Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Öğrencisi

İstanbul, Ağustos 2017 

Sevgili ve çok değerli Sinan Özcan, Hayatımın en zor yılının en zor döneminde yaşadığım tüm

stres, sıkıntı ve en önemlisi sağlık problemlerim teknikleriniz sayesinde en aza indirgendi.

Bunun için size çok teşekkür ederim. Bence bu işteki en önemli şeylerden biri, karşı tarafın bu

işlemlerden sonra iyi olacağına inanması ve kendine bu konuda güvenmesi. Ben hem kendime

hem de size güvendiğim için bu dönemi olabildiğince rahat atlattım. Tüm emekleriniz için

sonsuz teşekkürler. Sevgiler, saygılar.

Meltem Can Karabay - Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitmeni & NLP Master

İstanbul, Temmuz 2017

Kişisel gelişimin bugün bize sunduğu olanaklar sınırsız. Ancak bu durum alanında  özel ve yetenekli olan kişileri bulmamızı zorlaştırabiliyor. Refloksoloji konusu benim için yeni ve farklı bir alandı. Fiziksel olarak kendimi daha iyi hissetmek ve deneyim kazanmak için Sinan ile seans yapma imkanım oldu. Yaklaşık 1,5 saatlik çalışma yaptık.Bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak seans sırasında, enerji seviyemde zaman zaman değişiklikler yaşadım. Fiziksel olarak bedenimde kısa süreli geçici olarak ağrılar oldu. Seans bitiminde hepsi olumlu yönde düzeldi. Seans sonrası geçen 1 hafta 10 gün içinde kendimi daha iyi ve enerjik hissettiğimi fark ettim. Özellikle sırt bölgemde  ara ara yaşadığım ağrıların kaynağını anlamam ve bulmam açısından çok faydalıydı. Şu an sağlık durumum gayet iyi. Kronik sağlık sorunlarım bulunmamakta. Bedenimin farkındalığını çok iyi anlatan ve oluşan durumlarla nasıl başa çıkabileceğimle ilgili aktardığı değerli bilgiler için Sinan'a Teşekkür ederim.

 

B. Fişek  

İstanbul, Mayıs 2017

Bugün arkadaşımın tavsiyesi ile Sinan Bey'den ilk defa masaj seansı aldım. Fakat bu kesinlikle sadece bir masaj değildi. Bilgi ve tecrübenin birleşmesi ile her dokunuşunda profesyonelliği hissettiğiniz ve tüm bedeninizi güvenle teslim ettiğiniz bir deneyimdi. Masaj yaptırmak için çok kişi bulabilirsiniz ama daha üstünü arıyor ve bedeninizin sesini duyan birine ihtiyaç duyuyorsanız o zaman kesinlikle Sinan Beyi tercih etmek doğru bir karar. Tavsiye etmek kelimesi az kalır, kendisine ruhen ve bedenen teşekkür ediyorum.

Marcela Botero - Banco e Occidente 

Londra / İngiltere, Haziran 2017

Sevgili Sinan, terapilerin kusursuz! Teşekkür ederim... 

Prof. Mustafa Özbilgin - Londra Brunel Üniversitesi Yardımcı Dekanı, İnsan Kaynakları Yönetimi ve 

Sinan masaj konusunda bilgili ve yetkin. Güçlü masaj seven bir insan olduğum için Sinan'ın masaj tekniği bana çok uygun. Masajın verdiği rahatlığı, enerji ve iyileşmeyi hemen sonrasında hissediyorum. Sinan ile çalışmanızı öneririm. İyi bir dinleyici ve her seferinde çözüm önerileri ile geliyor. Çözüm hedefli çalışmak için iyi bir seçim Sinan.