top of page
haley-phelps-S-llxYh3GzI-unsplash_edited_edited.jpg

kİşİye özel medİtasyon eserİ

Senin yolculuğun sana özeldir. Bu yolculuktaki dinamikler (hayat şartların, ilişkilerin, yaşam tarzın ve elbette kendine dair algın), sağlığını etkilediği kadar, rahatsızlıkları yaşama şeklini ve çözüme giden yollarını da etkiler. Şimdi, sadece sana ve yolculuğundaki dinamiklere özel oluşturulan bir meditasyon eserini, dilediğin zaman dilediğin yerde dinleyerek kendi merkezine dönebilirsin.

HEAL&MORE® KİŞİYE ÖZEL MEDİTASYON ESERİ NEDİR / NASIL İŞLER / NEDEN FARKLIDIR?

Hayat çok hızlı ve çok dolu. Bu karmaşada merkezini kaybediyor ve her seferinde seni dibe çeken alışkanlıklarına (strese bağlı aşırı yeme / sigara / her türlü bağımlılık) kıskıvrak ele geçiren tepkimelerine (migren / öfke patlaması / anksiyete atakları vb) geri dönüyorsun.

Diyorlar ki merkezlenmen gerek. Ruhunu dinlendirmen, beslemen, kendine vakit ayırman gerek. Peki bu kadar çok sorumluluk, zamansızlık ve karmaşa içinde bu nasıl mümkün olacak?

İşin gerçeği, merkezin senin için her zaman hazırdır. Ancak orası “senin” merkezin olduğu için, oraya giden yolu bulmak, hazır kalıp yöntemlerle biraz uzun sürebilir. Senin merkezine giden yolu seninle birlikte bir kez bulduğumuzda, oraya giden kısa yol haritayı hazırlamak çok daha kolay olur.

Heal&More® kişiye özel meditasyon eseri, seninle birlikte yapacağımız hem online ve yüzyüze seanslarımız, hem de kürerimiz boyunca, birlikte keşfedeceğimiz kısa yolların bir haritasıdır. Senin merkezine açılan kapılarını ve en kolay ilerlediğin yolları, sinir sistemin üzerinden sana hatırlatır. Böylece hayat sana ne getirirse getirsin, acil durum anında bu kısa yolu kullanarak kendi gerçek merkezine dönebilirsin. En huzurlu olduğun yere kolayca gidebildiğini hayal et!

Heal&More® kişiye özel meditasyon eseri sana özel yazılan sözleri ve özel seçilen müziği ile oluşturulan gerçek anlamda eşsiz ve tamamen sana ait olan bir eserdir. Dijital olarak kaydedilir ve böylece dilediğin zaman dilediğin yerde (araba kullanırken, çalışırken, uykuya dalarken ya da sabah çayını kahveni içerken) dinleyebilirsin.

Dilersen sadece genel merkezlenme için bir tane eser alabilir, dilersen hayatındaki her ana konu için ayrı bir eser ürettirebilirsin.

Şimdiye kadar hiç bu kadar kişiye özel bir meditasyon deneyimledin mi? Hadi şimdi dene!

dijital eser bilgi

Kredi kartıyla taksit seçeneği mevcuttur. EFT/Havale/FAST için hesap bilgileri aşağıdadır.

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Ödemeni ister kredi kartınla ister EFT / FAST yoluyla yaparak grup çalışması için randevunu geçerli hale getirebilirsin.

Hesap bilgileri için hello@healandmore.com adresine email yollayabilirsin.

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR84 0006 4000 0013 4910 4878 90

Bizi Ara

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page