top of page

Kurucu,

Yazar

Zeynep Erkal Özcan

Kurucu,

Eğitmen

SİNAN ÖZCAN ve
HEAL&MORE®
HAKKINDA

• Biyomedikal Yüksek Mühendisi
• İngiltere Reflexology Academy London® onaylı Refleksoloji Eğitmeni
• İngiltere RAL® ve Centralia® 5. Seviye Klinik Refleksoloji Uygulayıcı, MAR, PRM
• Organic Intelligence® Zihin ve Sinir Sistemi Düzenleyici
• Usui Reiki Master Eğitmeni 
 Theta Healing® Adv. Bilinçaltı Temizleme
• Boyun Bel Sırt Postür Hizalama 
Yüz Refleksolojisi
• Meditasyon Kolaylaştırıcısı 
Profil_Fotoğrafı_Sinan_Healandmore.jpg
Sinan Özcan Hakkında

Sinan Özcan, mühendis temelli bir bütüncül iyileşme eğitmeni. Odağında insanın bütünlüğü olan bakış açısı, hayatı boyunca sadece zihnine değil, beden ve özüne de eşit derecede yatırım yapmasına vesile oldu. 10 sene boyunca Kendo disiplinini yürüdü, OSHO® aktif meditasyonlarında derinleşti, kendi Reiki’sini özümsedi. Beden üzerinden bilinç ve öze ulaşılabildiğini deneyimledi.

 

Biyomedikal Yüksek Mühendisi olarak ileri teknoloji sistemleri ile çalışırken, var olabilecek en muazzam tedavi aracının insan bedeninin kendisi olduğunu gördü. Bu bakış açısı ile üretmeye karar verdi ve 2015 yılından itibaren, “insanın kendini iyileştirme sistemlerini” profesyonel olarak öğrenmeye yönelik yatırım yapmaya başladı. 

 

Dünyadaki sayılı Refleksoloji okullarından biri olarak kabul gören Reflexology Academy London®’dan Klinik Refleksoloji üzerine diploma aldı. Eş zamanlı olarak dünya çapında eğitimleri verilen ve "şok / kaygı / sarsıntı sonrası stres sendromunu şefkat yaklaşımıyla çözmek üzere sinir sisteminin esnek dayanıklılığını güçlendirmeye yönelik klinik bir protokol" olan Organic Intelligence® (OI) eğitimini almaya başladı. Böylece insanın, her hücresine ulaşabilen olağanüstü sinir sistemi vasıtasıyla, s