top of page

Ayten Ç, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül + El Refleksolojisi Eğitimi, Dalyan/Muğla

Anlam veremediğimiz davranışlarımız ve kilolardan kaynaklı hastalıklarımız (ya da tam tersi) hakkında yol gösterici bir eğitimdi.

 

Vücudumuzun, bilinçli olarak yaptıklarımızın tümünü kaydeden bilinçdışı zihnimiz tarafından yönetildiğini ve bilinçdışı zihnimize yön verebilecek adımları öğrenmeye güzel bir başlangıç oldu. Öğrendiğim refleksoloji tekniklerini uygulamaya başladım, konu hakkında bilgi edinmek isteyenlere eğitimi tavsiye ederim.

Özkan B, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül Eğitimi, Dalyan/Muğla

Mersin'den selamlar. Üç günlük Refleksoloji eğitimimizi Dalyan'daki şirin mekanda tamamladık. Öncelikle Sinan Hocamızın ve eşinin mütevaziliginden bahsetmek isterim. Hiç egosu olmayan ve bilgisini olabildiğince aktarmaya çalışan bir insan. Kendim ve eşim adıma teşekkür ederim. Refleksoloji adına temel eğitimi aldığımı düşünüyorum. Bundan sonra geliştirmek bizim elimizde. İnşallah üstüne çalışarak bir şeyler ekleyebiliriz.

Arzu Y, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül + El Refleksolojisi Eğitimi, Dalyan/Muğla

Her anlamda 4 günlük bu eğitim kampı benim ve diğer arkadaşlarım için mükemmel bir deneyim ve donanım oldu. Sevgili Sinan hocama ilgisi, bilgi ve birikimini bizimle esirgemeden paylaşma çabasına sonsuz teşekkür ederim🙏🏻Hem Heal&More ekibine hem de bizi misafir eden nazik ev sahibimiz @theroomdalyan işletmesi sahibi sevgili Cem’e çook teşekkürler. En kısa sürede görüşmek dileği ile🙏🏻❤️

Yonca A, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül + El Refleksolojisi Eğitimi, Dalyan/Muğla

Hem eğlenceli, hem samimi bir ortamda 4 günlük şahane bir eğitim sureci geçirdik. Hem donanımlı, hem de bütün birikimini aktarmaktan çekinmeyen hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Birçok değerli bilgi ile güzel bir giriş yaptığımız Refleksoloji eğitiminin diğer modüllerini de sabırsızlıkla bekliyoruz. Bize güzel bir ortam sunan Cem Bey'e güzel ev sahipliği için ve ayrıca hocamızın eşi Zeynep Hanım'a ilgisi ve organizasyonu için sonsuz teşekkürler.

Demet D, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül + El Refleksolojisi Eğitimi, Dalyan/Muğla

İyi ki bu eğitime katılıp iyi ki Sinan hocamla tanışmışım🙏Eşsiz bir bilgi birikimi ve bu değerli bilgileri sabırla bizlerle paylaşan, bizlerle tek tek ilgilenen çok değerli bir insan ve eğitim boyunca da Sevgili eşi Zeynep de çok destek oldu bizlere💕Çok şükür ki eğitime katılan tüm arkadaşlarımla da samimi, birbirini destekleyen bir ekip olduk, iyi ki varsınız iyi ki beraber bu yolda yeni başlangıçlar yaptık, hepimizin yolu şifa niyetiyle açık olsun🙏Tabii ki kendimi aileden hissettiğim canım @theroomdalyan'a da teşekkür ederim bu alanda bizlerle faydalı bilgiler paylaşıyorlar, hepinizi seviyorum, sevgiyle sağlıcakla kalın❤️

Pelin D, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül + El Refleksolojisi Eğitimi, Dalyan/Muğla

Eğitim bitip de evlerimize dönüşe geçtiğimizden beri özlemle ve içimde bir sıcaklık ile anıyorum sizleri. Harika bilgileri gönülden ilmek ilmek aktarırken, gönlünüzün samimiyetinin şifasından da faydalandım. İyi ki tanışmışız, iyi ki böyle bir eğitim almışım. Ruhum da beynim de beslendi. Herkese sarılıyorum, herkese çok teşekkür ediyorum 🙏🥹❤️🍂🤗

Müge B, 12-15 Kasım 2022, Klinik Odaklı Refleksoloji Temel & İleri Modül + El Refleksolojisi Eğitimi, Dalyan/Muğla

Bedenin kendi kendini iyilestirmesinin yollarını ararken @healandmore bu muhteşem eğitimine katılma şansı buldum. 3 günümüz yoğun, yorucu ve bir o kadar da keyifli geçti. Başta Sinan bey, Zeynep Hanım ve bize ev sahipliği yapan @thedalyanroom olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim 🙏 Grup olarak da çok iyi iş çıkardık bence😊 Bir gün tekrar buluşmak dileğiyle... Mersin'den sevgiler❤️

Serap Ünal, Ankara, 04.08.2022 tarihli Kronik Kiloların Eğitimi
Anlam veremediğimiz davranışlarımız ve kilolardan kaynaklı hastalıklarımız (ya da tam tersi) hakkında yol gösterici bir eğitimdi. Vücudumuzun, bilinçli olarak yaptıklarımızın tümünü kaydeden bilinçdışı zihnimiz tarafından yönetildiğini ve bilinçdışı zihnimize yön verebilecek adımları öğrenmeye güzel bir başlangıç oldu. Öğrendiğim birkaç refleksoloji tekniğini uygulamaya başladım, konu hakkında bilgi edinmek isteyenlere eğitimi tavsiye ederim.

Bahar, İstanbul, Ocak 2022 (Öz Değer ve Ötesi Online Seans Paketi)

Tam da bu hafta erteleme ve öz değer ile ilgili seans aldım. Ertelediğin işlerine seanstan sonra bir daha bak dedi Sinan. Bir kaç saat bir sürü bahane üreterek tabii boş boş gezinip durdum. Bir de söyleniyorum sürekli, al işte yapamıyorsun ne yapsan olmuyor ne odaklanması derken inanılmaz bir şekilde birden bilgisayar başına geçtim ve günlerdir ertelediğim dağ kadar işi 45 dk 1 saat arasında bitirdim ve kalktım. Ne yaptın, ne oldu bilmiyorum ama benim için mucizeydi. Çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsın Sinan🙏

Aylin, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Dört haftalık Öz değer ve Ötesi Refleksoloji atölyesi bugün bitti. Bu harika çalışma için Sinan Özcan'a sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Yeni açılacak atölyeleri takip edin. 

Sercan, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

"Bizi mutsuz eden davranışın uzun süre  tekrar edilmesi  alışkanlık ile sonuçlanıyor . Bunu tersine çeviren Refleksoloji bası uygulaması da zaman alıyor ama alışkanlık oluşması kadar uzun bir zaman değil" diyor Sinan Bey. Kısa sürede etki eden şey ise, Sinan Bey'in o aydınlık ve ferah yorumları. Harika bir tutumu var, olaylara onun gözünden bakmak çok şaşırtıcı ve hafifletici oldu benim için.

Zeliha, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Sinan Bey, 4. haftamız ama gerçekten ben bu atölye çalışmasından çok memnun kaldım, çok faydalandım. Sırt ağrılarım neredeyse geçti. Metabolizmam hızlandı. Duygu durumum çok iyi. Şükürler olsun ki sizinle tanışma imkanı buldum, çok teşekkür ediyorum.

Zeynep, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Sinan Bey, pandemi sürecinde kendim için yaptığım en doğru şeydi sanırım bu atölye. Umarım tüm Refleksoloji hareketlerini ve söylediklerinizi hayatıma katabilirim! Çok teşekkür ederim.

Türkan, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Harika anlatım ve ilk kez tanıştığım teknik ile çok güzle şeyler keşfediyorum. Verdiğiniz ödevler gerçekten muhteşem işe yarıyor. Bugünkü ikinci dersimiz ile de tam benim ihtiyacım olan destek geldi sizden. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Ayşegül, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Her şey için teşekkürler, mutlaka tekrar görüşeceğiz. Hayatıma ve bana kattıklarınız için teşekkür ediyorum. Sağlık ve mutlulukla kalın.

Emine, Strese Bağlı Yeme ve Kilo, Ocak 2021

Sinan Bey'in iki atölyesine katılma fırsatım oldu. Farkındalığı yoğun atölye çalışmalarını ısrarla tavsiye ederim. Sağlıcakla kalın.

Atölye Sonu Katılımcı Değerlendirme Notları / Öz Değer & Ötesi

"Çok kıymetli bir eğitimdi. Tüm bunlar için çok teşekkür ederim. Aydınlanma yaşadım diyebilirim. Kendime yaptığım iyi bir yatırımdı. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

 

"Çok verimli ve etkileyici bir eğitimdi. Öz değer ve kendimizi tanıyabilmemiz için yapılan açıklamalar bende oldukça farkındalık yarattı. Zaman içinde bu farkındalığın ve rutin yapacağım refleksoloji hareketlerinin çok faydasını göreceğimi düşünüyorum. Her şey için teşekkür ederim."

"İnanılmaz faydalı bir dört hafta geçirdim. Her şey için çok teşekkürler."

"Kısa sürede bu kadar yol alabileceğimi düşünmüyordum .Farkındalık yaratan çok özel bir çalışma oldu benim için."

"Sinan Bey'in bilgisi muazzamdı. Aklımda kaldığınca uyguladıklarımla bile bu kadar katkı sağladı ise seanslarda ne olur tahmin edemiyorum:) Her insanın bu atölyeye katılmasını canı gönülden dilerim. Sonunda bu alanda gerçek bilgiye ulaşabildiğim için çok mutluyum. Kontağı sağlayan ve yürüten Zeynep Hanım'a da teşekkür ederim. İnsanlığa faydalı ve çok değerli bir sistem kurdukları için Heal&More ekibine teşekkürler."

 

"Zihnim ve vücudumla iletişimimde yeni detaylar öğrendim. Bunları tolare edebilmenin yeni yöntemlerini deneyimledim." 

 

"Çok teşekkür ediyorum benim için çok faydalanabileceğim bilgi ile dolu dolu bir atölye çalışması oldu her şey olması gerektiği gibiydi emeğinize sağlık."

"Bence herkesin fazlasıyla ihtiyacı olan konuları içeriyor, daha kapsamlı ve uzun bir versiyonu da yapılabilir belki."

"Sinan Bey duyarlı bir insan, katılımcılara karşı çok ilgili. Emeğinize sağlık."

"Katılmadan önce acabalarım vardı, Şu an iyi ki katılmışım diyorum. Teşekkür ederim"

"Çok bilgilendirici bir atölyeydi. Teşekkürler."

"Benzer atölyeleri tekrarlamanızı çok isterim."

"Bu atölyeye katılarak kendime şefkat için bir adım olduğunu fark etmek bile iyi geldi."

"Daha rahat uykuya dalıyorum."

"Aktif ağrılarım yoktu ama daha dinlenmiş, daha huzurlu, kendimin farkına varma yolunda hissediyorum. teşekkür ederim."

"Kendimi daha az değerli hissettiren şey veya kişileri durdurabilir ve uzaklaştırabiliyorum."

"Sinan Bey öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Yol göstericiliğinizde kendimle ilgili bazı fikirlerimde değişim yapmam gerektiği sonucuna vardım. Önümüzdeki günlerde buna çabalayacağım."

"Gerçek ben olma yolunda refleksoloji ile vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederim."

"Bu değerli bilgiler için teşekkür ederim. Hepsi çok kıymetli. Özdeğer ve Ötesi Atölyesini yeni bitirmiş biri olarak herkesin katılmasını tavsiye ederim. Kilit bazı konularım, dile getirmeme gerek kalmadan çözüldü. Sinan Bey'in bilgisi muazzam. İyi geleceğini biliyordum fakat beklentimi de aşan bir atölye oldu. @healandmore ekibi de çoook özenliydi. Yeni atölyelerde görüşmek üzere"

Şule, Çınlayan Hayatın, Nisan 2021

Elimizle yaptığımız çalışmalar (tabi bilgilerle etkileşimli olarak) bende serum etkisi yapıyor. Bir kere düşüp bayılmıştım. Sadece serum verdiler ama o yorgunluk gitti gözüm açıldı. Serum gibi bu çalışmaların da vücudumda bir şeyleri tamamladığını hissettim. Derin bir susuzluktan sonra su içmiş gibi. Onun gibi, sudan fazlası...

Yasemin, Öz Değer & Ötesi, Mayıs 2021

Merhaba Öz değer ve atölyesi ile geri bildirim yapmak isterim. İstediğiniz bölümü paylaşabilirsiniz. Herşey için çok teşekkür ederim.

Öncelikle Sinan bey'in bu kadar donanımlı olmasına çok sevindim. Bana öğretilen bilginin net olması ve şüpheye yer bırakmaması dinleyebilmem ve anlamam için çok önemliydi. Yargılama mekanizmam çalışmadığında öğrenmeye, uygulamaya açık olabiliyorum. Kesinlikle güven duyabilmekten dolayı da rahatladım. Bunlar bilgiye açılabilmem için eski negatif deneyimlerden dolayı gelişen ihtiyaçlarımdı.

 

Sinan Bey anlatırken insanın matematiğini öğreniyor olduğumu düşündüm. Çok kapsamlı anlatıyor. Zihnimde dönen soruların cevaplarını buldum. Bu beni yüklerimin bir kısmından özgürleştirdi şükür. Özellikle yemek masası anektodu olayın kafamda tam oturmasını sağladı ben de hep çocukluğumda yemek masasında nasıl değersiz hissettirildiğimi anlatırım...

 

Çözüm için sebepleri bulmak yetmiyor. Hareketleri %100 uygulamamışımdır belki fakat her gün yaptım bir şekilde. Bu da beni çok motive etti. Her seans çıkışı daha enerjik daha aklı başında hissettim. İrade ve kararlılık gösterdiğim konular çoğaldı. Çözemediğim iki kilit konu bu 1 aylık atölye çalışması sırasında çözüldü üstelik anlatmadan.

 

Denk mi geldi bilmiyorum fakat rüyalarım netleşti. Her gün daha önce değersiz hissettiğim konu ve kişileri görür oldum . Rüyalarımın teması bu konu oldu. Tabi biraz kabus gibi ama bu kadar net görebilmek de beni rahatlatıyor. Sanki birer birer vedalaşıyorum. Geç bunları diyorum. Uyku problemim henüz tam geçmedi ama uygulamaya devam edeceğim.

 

Atölyeye başlamadan önceki tükenmiş, çare arayan halimden eser kalmadı. Bulunduğum durumu size çok azaltarak anlatmıştım üstelik. Bu süreçte Yoga yaparken bile kendime çok yüklendiğimi fark ettim. Bu nedenle en başından ilk adımdan başladım. Bu da benim için çok önemli idi.

 

Kısacası kendimi yıprattığım konular azaldı. Ağrılarım da azaldı. Kendini bir şekilde değersiz hissetmiş, yaşam alanını kısıtlamış, yine de iyi kalmaya çabalayan herkesin bu atölyeye katılmasını tavsiye ederim. Değersizlik duygusu ile paralize olacağımıza, değerimizi görmek için çaba gösterelim ki başkalarına da katkımız olsun. Heal & More isminin hakkını veren bir kuruluş. Tüm ekibe teşekkür ederim. Sevgiler, saygılar...

Baran, Öz Değer & Ötesi, Haziran 2021

Sinan Bey, her şeyin belirli bir noktaya geldiğini varsayarak insanla konuşuyor. Standart dışı bir frekanstan iletişim kurduğunu düşünüyorum. O'nun anlattıkları kişide başka bir düşünce akışına dahil olup ilerleyebilir. Bu kesişimlerin çok değerli bir etki alanı yarattığını ve karmanın iyiye dönük bir yolculuğa eşlik ettiğini düşünüyorum.

Fulya, Anksiyete & Ağrılar, Haziran 2021

Organic Intelligence'a ilgim, sizin atölyelerle edindiğim bilgiler ile hayranlığa dönüştü. Benim aklımdan çok daha büyük bir zekası var varlığımın.

 

Aklım çatı katında oturmuş rapor bakıyor adeta. Oysa raporlar da sadece gelir gider tabloları, bilançolar... İmalat süreçleri ve aktörleri yani organlar, iç sistemler tamamen ilgi alanımın dışında. Oysa esas iş onlarda.

Şimdi oradan kalkıp olanı biteni yakından görmek ve daha mühimi kulak vermek niyetindeyim. Derin dinleme, ne mühim bir şey!

Bağlantısal bütünlük kavramının bir de bu yolla hayatıma girmesine hayret ve minnetimi; tüm Heal&More ekibine teşekkürlerimi şuraya koyuyorum.

Herkesin bu hazır bulunuşluğa erişmesini, bu kapılardan geçmesini diliyorum. İletişimde olduğumuz fizyolojileri de besliyoruz, yani yan çatıdaki de uyansın yerinden kalksın

Devrim, Anksiyete & Ağrılar, Temmuz 2021

Farkındalığımı oldukça arttıran ve işe yarayan eğitimler, teşekkürler.

bottom of page