top of page

08 Nis Cmt

|

Kadıköy

Heal&More Ağrı Okulu - İstanbul

Tekrarlayan baş – boyun – omuz – kulunç – bel ağrını kökten çözmek için fiziksel sinir ağını ve mental sinir sistemini eş zamanlı olarak gevşetmeyi öğren. Günlük hayata uyumlu tekniklere indirgenmiş bu sistem, klinik odaklı Refleksoloji ve Organic Intelligence öğretilerinden sentezlenmiştir.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
Heal&More Ağrı Okulu - İstanbul
Heal&More Ağrı Okulu - İstanbul

Saat ve Yer

08 Nis 2023 12:00 – 18:00

Kadıköy, Caddebostan, Bağdat Cd. no:226, 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

NEDEN?

“Neden asla tam olarak geçmiyor, hep geri geliyor ağrım?” diye sordu kadın.

“Çünkü hayatın yaşamaktan çok yönetmeni gerektirecek kadar yoğun, sinirlerin gevşeyemeyecek kadar uzun süredir gergin ve bedenin tüm bunların üstünü örtemeyecek kadar sağlıklı.” dedi adam. Sonra ekledi: “Ve sen de inatla sağlıklı olanı iyileştirmeye çalışacak kadar körsün.”

Bedenin sadece işaretçidir. Sana vücudunda değil, “hayatında” nereleri rahatlatman gerektiğini ağrıyarak iletir. Ağrıyı kesip işaretleri ortadan kaldırdığında, elde ettiğin tek şey zaman kaybı olur.

Hayatını rahatlatmak ise daha çok zaman gerektirir ve elinde bile olmayabilir. O zaman geriye tek seçenek kalır: “sinirlerini gevşetmek”.

Heal&More® Ağrı Okulu sana, baş – boyun – omuz – kulunç – bel ağrını kökten çözmek için fiziksel sinir ağını ve mental sinir sistemini eş zamanlı olarak gevşetmeyi öğretir. Bu şekilde hayatın gerginlikleri kaslarına ulaşmadan deşarj edilir. Günlük hayata uyumlu tekniklere indirgenmiş bu sistem, klinik odaklı Refleksoloji ve Organic Intelligence öğretilerinden sentezlenmiştir.

NEDİR? Heal&More® Ağrı Okulu, 1’er saatlik 5 dersten oluşur:

1- Baş Ağrısı

2- Boyun Ağrısı

3- Omuz Ağrısı

4- Kulunç Ağrısı

5- Bel Ağrısı

Dersleri toplu olarak ya da tek tek alabilirsin.

NASIL? Her bir derste ilgili bölgedeki ağrının hem mental ve duygusal, hem de anatomik sebepleri için çözüm teknikleri sunulur. Her bir ders için akış aşağıdaki gibidir:

1- Ağrının kök sebepleri: Senin ağrın, senin hayatındaki hangi dinamiklerden besleniyor olabilir birlikte buluyoruz. (örn: aşırı sorumluluk, gelecek kaygısı, mükemmeliyetçilik, onaylanma ihtiyacı, öğrenilmiş bakış açısı, mali yükler…vb)

2- Ağrıma şekli: Ne sıklıkta, ne şiddette, ne kadar süredir, ne şekilde ağrıyor? (örn: yanarak, zonklayarak, batar gibi, uyuşarak ağrımak gibi…)

3- Ağrıyan bölge ve ağrı şekline yönelik klinik odaklı refleksoloji teknikleri (refleksoloji ağrıyan bölgeye değil, el ve ayaktaki sinir uçlarına uygulanır bu nedenle sakatlanma gibi sorunlara ya da başka bir yan etkiye yol açmaz)

4- Örnek uygulama: Derste öğretilen tekniklerin bir arada kullanımını herkesin aklında pekiştirmek için, katılımcılar arasından bir kişiye kurucu eğitmenimiz Sinan Bey tarafından uygulama yapılarak tekniğin detayları tüm katılımcılara uygulamalı anlatılacaktır.

NEREDE & NE ZAMAN: Heal&More® Ağrı Okulu’na katılmak için İstanbul ya da İzmir sınıflardan birini tercih edebilirsiniz. Her dersi ayrı ayrı satın alabilir ya da 5 derslik paket alarak 33% indirimden faydalanabilirsiniz.

1- Baş Ağrısı: Saat 12.00-13.00,  tek ders katılım ücreti 1200 TL

2- Boyun Ağrısı: Saat 13.15-14.15,  tek ders katılım ücreti 1200 TL

3- Omuz Ağrısı: Saat 14.30-15.30,  tek ders katılım ücreti 1200 TL

4- Kulunç Ağrısı: Saat 15.45-16.45,  tek ders katılım ücreti 1200 TL

5- Bel Ağrısı: Saat 17.00-18.00,  tek ders katılım ücreti 1200 TL

5 Derslik Eğitimin Toplam Katılım Ücreti 4000 TL

Not:

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen;  Hesap Adı: Sinan ÖZCAN İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page