top of page

Gülnur G.K., Bursa, Nisan 2020 (Bedenden Bilince Online & Yüz Yüze Bireysel Seans Paketi)

En zor zamanlarda ilk aklıma gelen, ilk danıştığım…

Haşimoto oldum, artık neredeyse hormon almamı gerektirecek tiroit sorunum seanslar sayesinde artık kalmadı.

Bir gece hastanede annemin böbrekleri idrar üretmeyi durdurdu. “Sabah annenizi diyalize alacağız” diyen doktorlar; o gece Sinan’ın anneme uzaktan yaptığı seans sayesinde, sabah “Her şey yoluna girmiş, gerek yok.” dediler.

Oğlum antibiyotiğe karşı çok şiddetli alerjik cilt reaksiyonu gösterdi. Sinan’ın uzaktan yaptığı seans ile doktora gidene kadar reaksiyonun piki düşmeye başladı. Seans sonrası da ilerleme durdu.

Ani işitme kaybı yaşadım, bir anda sağ kulağım duymamaya başladı. Acil hastaneye yatış yaptılar. Kortizon yüklemesi yapıyorlardı ama kulağım yanıt vermiyordu. Bir an dedim ki “Sinan bunu da halleder.” Ne oldu biliyor musunuz? O günkü uzaktan seans sonrası gece bir anda duymaya başladım! “Duyuyorum, duyuyorum!” diye etrafta tur attım. Doktorlar da “Artık ümidi kesiyorduk.” dediler.

Umarım bir daha böyle şeyler başıma gelmez. Ama gelirse de hiç kırmadan yine şifaya aracılık edeceğini biliyorum. İlk arayacağım kişinin de kim olduğunu biliyorum.

----

D. - Gaziantep, Şubat 2023 (Deprem Dayanışma Ücretsiz Seans)

06.02.2023 depremini Gaziantep'in Islahiye ilçesinde yaşayan biri olarak yaşadığımız günleri depremin ilk anından beri anlatmaya çalışsam kelimelerle bile tam olarak olanları ifade etmem imkansız. Zaten insanın anlatası gelmiyor...

 

İlk günler bilinçsizce anlatmaya çalıştığımda farkında olmadan tetiklendiğimi ve bunların panik ataklara dönüştüğünü fark ettim. Kafamızı çevirdiğimiz her yerde tetikleyici birçok unsur var halihazırda ve benim de psikolojik/profesyonel destek almam gerekiyordu.

 

Heal&More ile seans almaya başlamam ise şu süreçte yapabildiğim mantıklı sayıda çok az şeyden biri. Bu depremi yaşayan hiç kimsenin şu an sağlıklı bir psikoloji ve düşünce yapısı içerisinde olacağını düşünemiyorum, istesek de olamayız.

 

Sinan Bey'in seans esnasında akışı bana bırakması ve hiçbir şeyi anlatmak zorunda hissetmemem, içimdeki şeyleri bir duygu/düşünce durumu içerisine hapsetmek zorunda olmamam özellikle şu süreçte bana gerçekten iyi geldi. Çünkü insanın yaşadığı depremi ve deprem sonrasında da yaşadığı her şeyi belirli bir kalıp içerisine sokması imkansız, tarif edilemez bir şey bu. Kendisinin seanslar ile sunduğu destek için ise minnettarım.

 

Böyle bir felaket sonrası "Hiçbirimiz yalnız yürümeyeceğiz" duygusunu aşılayan her oluşuma, sunulan her desteğe kendi adıma teşekkür ederim. 

----

Dr. Eser H., İstanbul, Ocak 2021 (Beyin - Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Bey ile tanışalı iki ay oldu. Sevgili Veterinerimiz Gülnur hanım vasıtasıyla bağlantı kurduk.

Eşimin ilerleyici dejeneratif beyin hastalığı nedeniyle ortaya çıkan sağ kol ve bacaktaki hareket zorluğu ve beceri kaybında Refleksoloji yaklaşımı ile iyi bir yol kat ettik.

Sinan Bey ile yaptığımız görüşmeler moral ve zihinsel yönden de pozitif motivasyon sağladı.

Kendisine teşekkür ediyoruz.

----

Canan,  Kasım 2021 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Merhaba , bu paylaşımı uzunca süredir yapmak istiyordum ancak zamana yayılan açılımlar devam ettikçe biraz daha beklemeyi tercih ettim. Şu an tam da bunları okumaya ihtiyacı olan biri var ise O’na şifa olması niyeti ile yazıyorum. Hatta  “ben yaptıysam herkes yapar” cümlesi zihnimde döne döne paylaşıyorum. Psikoterapime  zorunlu vermem gereken bir ara sürecinde bir Instagram videosuna denk gelerek Sinan Bey ile tanıştım. Ardından nazik bir ekip yardımı ile sürecim başladı.

“Kendini bulmak” için arayışı olan ancak kendini hiç de yeni bir isme açmak istemeyen bir insan olarak… Yaş 45, kilo 85, kanser, Haşimato tecrübeleri, aktif trafiğe çıkamamak gibi başlıklar yanında; çok da sevsek çekirdek aile yapısı içinde ilişkileri anlamlandıramayan, başarılı bir iş hayatı için her şeyini feda etmesi gerektiğini düşünen başlıklarımla yola çıktık…

Oluyor mu, olmuyor mu derken, ben bugün neredeyse 8 ayı bulan yoğun online seanslarımın ardından şu haldeyim: 11 yılın ardından sıfır metabolizma ile ilk kez kilo verebildim (-7 kg, yeme atakları azaldığı için kilo verme devam ediyor ), trafik pratiklerine geri dönebildim ve kendi zihninin içini daha iyi okuyabilen  biri olarak  bunları paylaşmak istedim.

Hayatımda refakatçiliği hep devam etsin istediğim için seanslara devam ediyorum. Karşınızdaki insanın sizin için doğru olanı aramaya çalıştığını, buna gayret ettiğini görmek ne güzel🙏🏻

Aylarca susmadığım seanslar ardından anlatacak bir şeyim kalmadığını fark ettiğimde, eyvah şimdi ne yapacağım diye endişe ettiğim doğrudur:) Ancak burada kendim de dahil çoğumuzun duymaktan hoşlanmayıp “işte orası zor” dediğimiz yer zaman ve sabır algısı. Hayatın zaman algısı ile bizim bireysel algımız aynı değil... Kendimizi tanımak, tanımlamak öyle kıymetli ki...

Dört koldan farklı eğitimler almaya devam  eden biri olarak, bu seanslarla sosyal alanda pratiklerimi geliştirdim. Seanslarda öğrendiklerimi bu alanda deneyimleyebildim ya da o sosyal alanda yaşadıklarımı çözümleyip, sağlamasını seanslarımda yapmanın büyük katkısını gördüm. Görmek büyülü bir kelime .. Gördükçe, dönüşüyor, dönüştükçe anlıyorsunuz... Zihniniz, nöronlarınız, hücreleriniz hepsi size farklı hizmet etmeye başlıyor...

Her ihtiyacım olduğunda orada olduğunuzu bilmek çok güzeldi. Benim  yolculuğum devam edecek. Yeni bir ev arkadaşı gelmiş gibi kendimi tanımaya devam ediyorum. Buraya kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim. Bunu ilk kez yapıyorum, artık yapılan yorumları aynı samimiyette okuyacağım sanırım. Kendimle ilgili sorusu olan herkese memnuniyetle yanıt vermeye hazırım. Siz de kendinizi tanımaya hazır iseniz burada sizin için bir çözüm mutlaka bulacaksınız, yoksa da beraber yaratıyorsunuz. Çünkü cevap ararken bir bakmışsınız sorularınız artık yok olmuş… Sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

----

Tuğçe B.,  Şubat 2022

Size, çok sıkışmış hissettiğim bir zamanda danışmaya karar vermiştim. Online görüşme olacağı için tereddüt yaşıyordum ama ön görüşmede faydanız dokunacağına emin oldum.

 

İlk seanstan itibaren sorularınız ve tespitlerinizle ufkumu açmaya başladınız, aklımı ve duygularımı kontrol edebileceğime inandırdınız beni. Zor zamanlar geçirmeme rağmen aklıselim davrandığımı, vermem gereken tepkileri verip, durmam gereken yerlerde durduğumu fark ettiğim an, iyi ki sizden seans almaya karar vermişim diye düşündüm.

 

Bazen bir uzman, bazen objektif bakış açısıyla yaklaşan bir yabancı, bazen de bir abi gibi olmanız iletişimde rahat olmamı sağladı. Vücudumu dinlemeyi, hislerime kulak asmamı, en önemlisi kendimi harcamamayı öğrettiniz bana. İyi ki varsınız. Sonsuz teşekkürler.

----

Göknur S,  Temmuz 2020

Sayenizde bir MUCİZEYİ yaşıyorum. Kilo sorunum var ve o da değil; günlük enerjim çok düşüktü, halsizlik, yoğun stres falan ve bu duygusal açlıkla ilgili bahsettiğiniz uygulamaları yaptım.

Sonuç şu yaşımda hiç olmadığım kadar tokum, acıkmıyorum ve yiyemiyorum yani öyle bir doygunluk geldi ki O da değil, enerjim yükseldi; yani günlük besinlerimin çeyreği bile değil yani bir anda bedenim bu değişime ayak uydurması Hafifliği, canlılığı saymıyorum.

Sanki bir sihirli değnek dokunmuş gibi Bu kadar hızlı bir sonuç! İnanamıyorum. Kilolarımı düzenli kaydedip size bildireceğim. Tanıdığım herkese sizi önerdim. İyi ki varsınız.

----

B.O, İstanbul, Ocak 2021 (Omzundaki Yükler Online Bireysel Seans Paketi)

Pandemi döneminde keşfettiğim Heal&More®'u takip etmeye başladım.

Boyun ve sırt ağrım vardı. sinan Bey'den 10 seans aldım. Yeniden doğdum, hayata farklı bakıyorum artık. O kadar çöp biriktirmişim ki... Bütün yüklerimden, aynı zamanda da ağrılarımdan kurtuldum.

Kendiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, siz de tanışın Sinan Bey ile... Her şey için teşekkürler!

----

Esma, Antalya, Nisan 2021 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Hocam'ın ve Heal&More'un hayatıma nasıl dokunduğunu anlatmak isterim. Dayanılmaz omuz ağrılarından kurtulmak için çareler ararken, Sinan Hoca ile yolumuz kesişti.

 

Ben, tek derdim omuz ve boyun ağrıları sanırken altından çıkanları, özgürleştiklerimi, fark ettiklerimi anlatmaya sayfalar yetmez. Aylar süren seanslardan sonra, beni uzun süredir görmeyen kişilerden duyduğum "Senin gözlerin bir başka parlıyor, yüzünün çizgileri bile değişmiş" cümleleri paha biçilemez.

Değerli Sinan Hocam ve değerli ekibi her daim dualarımdadır. Çünkü onlar bana bu hayatın verdiği en güzel hediyelerden biridir. İyi ki yollarımız kesişmiş.

----

Canan, Şubat 2022 (Öz Değer ve Ötesi Online Bireysel Seans Paketi)

Tekrar eden yaşantılarımın farkında olduğum ancak döngüyü bir türlü kıramayıp sürekli başlangıç noktasında kendimi bulduğum zamanlarda, daha önce bu deneyimi yaşamış bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım Heal&More ve Sinan Hocamla.

 

Arkadaşım yoğun ağrılarıyla baş etmek için deneyimlemişti seansları ancak benim grip bile olmayan bir bedenim vardı. Öncelikle, seanslara başlamak için bir ağrı şikayetimin olması gerektiğini düşünmüştüm ama aslında bedenin çeşitli sinyalleri ağrı biçiminde dışa vurmamasının da bir sinyal olduğunu devam eden seanslarla fark ettim.

 

Refleksoloji, henüz bizim için yeni bir alan olmakla birlikte, psikolojinin beden üzerindeki karşılıklı etkilerini deneyimlemek başlı başına iyileştirici bir güç. Bazen cevap yanı başımızda duruyor olmasına rağmen, doğru soruları sormayarak ya da olması gerektiği yerden bakmayarak yanıtsızlıkla mücadele edip duruyoruz.

 

Şu an öğrendiğim bu yeni sorgulama biçimimle başka dünyaların olabileceğini ve bunun benim tarafımdan inşa edilebileceğini biliyorum. Teşekkür ederim Sinan Hocam, iyi ki varsınız!

----

Ezgi, Mayıs 2021 

Herkese merhaba. Anneler günü canlı yayınına teşekkür ederim. Kısaca anneler gününde yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum. 8 yaşımda annemi kaybettim. Şu anda 3 tane evladım olmasına rağmen bu günü kutlamaktan pek hoşlanmıyorum. Ama çocuklarımın elinden bu günü kutlamalarını da almak istemiyorum. Genel anlamda zor geçen bir gündür yıllardır...

 

Neyse gün içerisinde biraz rahatlamak için uyumak istedim. Bu seferde rüyamda beni büyüten ve kaybettiğim halam ve babaannemi gördüm. Uyandım, ağladım, duşumu yaptım biraz rahatlamak için ve hiç bir şey yokmuş gibi güne devam ettim.

Ancak sol omzum kopacak gibi ağrıyordu. Rastgele Sinan Bey'in canlı yayınına denk geldim. Takip ediyordum kendisini. Açıkçası çok derinlemesine incelememiştim ama anneler günü hediye yayınını duyunca dinlemeliyim dedim. Omzum ağrıyor ve bu noktaları söyleyecekti...

Noktaları öğrendim ve 2 gündür ağrımdan eser yok! Omuzumdaki ağırlık bir anda kalktı gibi oldu. Noktalara çalışmaya devam ediyorum. Yayın boyunca duygularımı Sinan Bey'e ileten eşine ayrıca teşekkür ederim.  Bu deneyimimi paylaşmak istedim. Tekrar teşekkür ediyorum.

----

Ali Kasabalı, Kocaeli, Eylül 2020 (Böbrekler - Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Bey ile böbrek problemim sebebiyle iletişime geçtim. Kendisiyle 5 seans çalıştık ve sonunda tüm değerlerim sevindirici şekilde değişti. Herkesin mutlaka deneyimlemesini dilerim. Sevgiyle... 

----

Sercan D, İstanbul, Ocak 2021 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Bir duruma psikolojik, fizyolojik, tarihi, ahlaki, felsefi...kısacası pek çok farklı disiplinin merceğinden bakmak mümkün. Hayata farklı açılardan bakabilmeyi bir marifet bilirim ve kendimi geliştirmeye gayret ederim. 

Sinan Bey'in anksiyete çalışmasına katıldığımda, şimdiye dek pek karşılaşmadığım bir yaklaşımı olduğunu fark etmiştim. 

Akabinde bireysel seans aldım. İyi ki de almışım!

----

Semiha, İstanbul, Ocak 2021 

Çalışmamız beni psikolojik olarak çok rahatlattı. Maddi kaygılarım çok azaldı. Kendimi çok iyi hissediyorum, genel olarak güvenim yerine geldi.

Midemi de çok rahatlattı. Reflüm yok denecek kadar azaldı. 

Çok teşekkür ediyorum size, gerçekten...

----

Jülide, İstanbul, Ocak 2021 (Anksiyete ve Ağrılar Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Hocamla travma sonrası çaresizlik ve kapana sıkışmış haldeyken tanıştım...

Kişiye özel teknikleri sayesinde mucizevi seanslar yaptık. Beden-zihin dengesi ile ilgili inanılmaz çalışmalar yaptık ve uyguladığı teknikleri kendim de birebir yaşama şansım oldu. (Hala yapabiliyorum. )

Şimdi, bugün kendimi daha güçlü daha umut dolu hissediyorum.

Sinan Hoca candır diyor, emeklerinden dolayı kendisine teşekkürler ediyorum.👏👏

----

Dilay, İstanbul, Şubat 2021 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Merhabalar, 3.5 aylık hamileyim. Gebeliğimin 6. Haftasından beri beni zorlayan mide bulantıları ve yanmaları artık baş edemeyeceğim bir boyuta ulaşmıştı.

 

Sinan Bey’i uzun zamandır takip ediyordum. Kendisine şikayetlerimi dile getirdiğimde, uygulamış olduğu ilk seansta mide bulantılarımın tahmin edemediğim kadar azaldığını fark ettim. Yalnızca sabah bulantım kalmıştı.

 

2 gün sonrasına 2. Seansı talep ettim. Ve bu mucize seansla günlerdir huzurla uyku uyuyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 3.5 aydır hiçbir şey yiyemiyorken , hatta su bile içemiyorken, yeni yiyecekler yiyebilmeye başladım. Bu benim için hayalini kurmakta zorlandığım bir noktaydı.

 

Gerçekten nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Mucize enerji, mucize parmaklar, mucize şifa... ✨ bu mesajı benim gibi zor gebelik yaşayan dostlar için özellikle yazmak istedim. Umarım onlara ulaşır. Onlarda benim gibi şifalanır 🙏🏻

Sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum. Samimiyetiniz için ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsınız.. İyi çalışmalar dilerim...

----

Doğan Şenyurd, Nisan 2020 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Online seminerin yanı sıra, online seans da alınabilir; son iki seansımın yaşadığımız şu gerilim dolu evrede online olarak geçmesi nasıl işime yaradı, nasıl iyi geldi anlatamam.

Normal seanstan hiçbir farkı yok, aklınızda soru işareti kalmasın. Sevgiler, sağlıklı günler...

----

Öykü Ş, Antalya, Haziran 2020 (Anksiyete ve Ağrılar Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Bey merhaba. Ben sizden panik atak ve nefes darlığı ile ilgili danışmanlık aldım.

 

Online yaptığınız ilk seansta anksiyetemde inanılmaz bir azalma oldu, hatta seanstan sonra hiç atak yaşamadım. Aylardır bu sorunla uğraşan biri için bu bir mucize.

 

Çok memnun kaldım, daha ilk seansta farkı hissettim, şu an çok iyi bir durumdayım. Yardımlarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

----

Derya D., İstanbul, Mart 2021 (Refleksoloji Eğitimi 1&2. Modül + Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sevgili Sinan’la tanışmamız tam olarak şöyle oldu: Sistemimi, varlığımı, bedenimi  tam olarak yeniden düzenlemeye inşa etmeye niyet ettiğim buna canı gönülden izin verdiğim bir donemde Instagram’da gördüm takibe aldım. 2 gün hunharca sayfa içinde kayboldum:) Hiçbir karşılaşmanın tesadüf olmadığını bildiğimden, içgüdüsel olarak meraklı olduğum beni yeniden doğuracak Refleksoloji eğitimi için harekete geçtim. Sonrası çok ama çok faydalı Refleksoloji temel eğitim akısında ilerlerken kendimi bireysel seanslarda buldum. 1 kapı 1 kapı daha açmış oldu kendime yolculuğumda... Ve halen devam ediyoruz. Bunun için şükürler olsun.

 

Refleksoloji eğitiminden çok memnun kaldım online olması açıkçası sıkıntı yaratmadı. Sinan’ın sabrı ve emekleri için teşekkür ediyorum böylesi özel, farklı ve çok derin olan Refleksoloji ile bağımın kurulmasına destek oluyor. Mucize, gerçekten de...

 

Şöyle söyleyeyim daha ilk seansta ne oldu ne bitti demeye kalmıyor adeta sihirli değnek dokunuşu gibi farkı görüyorsunuz. Nerede görüyorsunuz; her alanda! Değişim başlıyor. hastalıkların duygusal nedenleri vardır… kayıtlıdır bedende. O her ne ise temizlendiğinde hastalıkta ortadan kalkıyor. Tiroit bezimle ilgili ufak sıkıntılarım vardı ve ona bağlı adet düzensizliği hatta zihin beden yorgunluğu hiç biri kalmadı, bunu bedenimde hissediyorum…

 

Enerjim son derece yüksek, daha sağlıklı hissediyorum tat duygum bile değişti! Cildim saçlarım parlıyor. Saç dökülmem durdu. Bedensel ve zihinsel olarak daha güçlüyüm. Pandemi yüzünden ara verdiğim evde yapmadığım yogaya, spora başlamamı sağladı, azmim hırsım şevkim yeniden geldi. Yaptığım meditasyonlar bile daha derinleşti...

 

Benim için asıl açılım şifalanma ve önemli olanlar ise… Bir takım ruhsal sıkışmalar, korkular ve bence engeller sınırlandırmalar vardı tüm bunları Sinan’la seanslara başladığımızda fark ettim daha doğrusu temizlendikçe… Çoğu kez Sinan’a da söylediğim gibi tarif edemediğim kelimelerin yetersiz kaldığı, hissiyatlar duygular yasıyorum seanslarda bedenimle, sinir sistemimle aslında tüm benliğimle  iletişime geçmek müthiş bir his. Ve bunu Sinan çok çok başarılı, naif yapıyor:) Ve akabinde şifalanıyorsunuz…

 

Leğen kemiğimdeki öfke, kadınlığı reddetmek gibi benimde farkında olmadığım bir çok doğru tespitleri oldu sağ olsun. Hepsinden özgürleştim. Hayatımın kısır döngüye dönmüş alanındaki kilidi açmış insandır kendisi! Seans sonrası kendisine kilidi açtın dediğimi hatırlıyorum… Alelade söylenmiş laf değildi, inanın gerçekten açıldı! Tarifi olmayan duyguydu. Olaylara bakış açım bile yön değiştirdi. Müthiş bir özgüven, sağlamlık irade vuku buldu ve farkındalık…

 

Bir de can alıcı sorularına cevap vermek onunla konuşmak o kadar iyi geliyor ki, anlatamam. Bunlar beni kendime götürüyor, mutlu ediyor… Yüzleşmeler, fark etmeler, duygular…  o kadar çok şey var ki… Aile ilişkilerim başta olmak üzere, çevremle ilişkilerim, kendimle ilişkim (ki bu en önemlisi), hepsi dönüşüme uğradı; iyi anlamda...

 

Yaşam şeklim, düşüncelerim, hatta günlük hayat akışım, vücudum tümüyle bambaşka biri oldu… Adeta bir berraklık oluştu, yüklerin kalkmasıyla... Ve niyetimin gerçekleşiyor olması şahane, tarifsiz duygu.

Hayatlarımızda bizi bir yerden alıp, başka bir yere taşımak için giren görevli insanlar vardır ve doğru anda çat diye gelirler. Sinan onlardan biridir… Önemli biridir, benim için. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum, minnet duyuyorum… Ve kendime de teşekkür ediyorum; kendim için  bu seçimi yaptığım için.. Seansları  hiç bitirmek istemiyorum. Bu donuşumu, değişimi herkese yürekten öneriyorum.

----

Figen T, İstanbul, Haziran 2020 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Merhaba Sevgili Sinan Hocam, 

Seninle çok değerli bir 3 ay geçirdik, benden kurtulduğunu sanmayasın :) Keyifli sohbetlerimiz yine olacak,o kıymetli çalışmalarınla yine eşlikli olacağız...

Tüm bu süre içinde (ki seninle tanışmamıza vesile olan Corona kardeşin dünyayı sardığı, hepimiz için çok önemli olan şu 3 aya denk geldi...)  korkularıma, paniklerime, vesveselerime bir başka pencereden bakmamı sağladığın; kendimi görmeme, kendimi fark etmeme, kendimi özgürleştirmeme, acılarımın içinden geçmeme, adımlarımı cesaretle atmama alan yarattığın; elyaftan ipliğe geçişime yolculuk ettiğin ve bana olan güvenin, inancın için sonsuz teşekkür ederim...

Her çalışmamız sonrasında  ayrı bir enerjiyle dolup taştığımı o kadar yoğun hissettim ki, bunun yaşamıma sağladığı etki göz ardı edilemez bir gerçek.

----

Eda Tekin, Ankara, Ağustos 2020 (Öz Değer ve Ötesi Online Bireysel Seans Paketi)

Sevgili Sinan ile çalışmaya başlamam kendimi oldukça sıkışmış hisseder ve karar veremez bir haldeyken başladı. Karar mekanizmalarımı çalıştıramadığım ve deneyimlerden kaçındığım bir dönemde daha önce yüz yüze çalışmalarımızın da referansıyla online olarak çalışmaya başladık. Uzaktan yürütülen süreç en az yüz yüze yapılan süreç kadar etkili oluyor. 

Deneyimlerimden kaçtığım ve altında yatan sebepleri bilmeme rağmen harekete geçememek ile uğraştığım bu dönemde Sinan’ın sorduğu doğru sorular ile bir çok cevaplar elde edebildim. 

Günlük koşuşturmalar içerisinde bedenimiz ve ruhumuzun bize gösterdiği izlemek konusunda, Sinan’ın görmeme yardımcı olduğu işaretler için çok teşekkür ederim.😊🙏

----

Ö.V. İstanbul, Eylül 2020 (Omzundaki Yükler Online Bireysel Seans Paketi)

Merhaba Sinan, zor ikna olan ve zor güvenen bir insan olarak bu satırları yazarken oldukça düşündüm. Bununla birlikte dünkü seansımıza başlamadan evvel 4 gündür süren ve bıçak gibi saplanan omuz ağrım, seanstan sonra hafifledi ve bugün hiç ağrımadığını fark ettim.

Bunu paylaşmasam olmazdı, umarım en kısa zamanda yüz yüze de bir seans yapabiliriz; uzaktan bunlar oluyorsa, yüz yüze ne şifalar alırım😍 Emeğin için teşekkürler🙏

----

Ayşe Ş, İstanbul, Haziran 2020 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Kendimle, inançsız ve acımasızca uğraşırken, başka bir aleme ait gözleriyle analiz eden, sabırlı, yargısız ve toleranslı haliyle tekrar inanmamı sağlayan birisi Sinan.

Bazen öylesine anlattığım günlük hayatımdaki küçücük bir olay veya duygudan yola çıkarak, kapkaranlık taraflarıma ışık tutan ve korkmadan bakmamı sağlayan bir uzaylı yol arkadaşı 😊

----

Zeynep Bolat, Nisan 2020 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sayın Sinan Bey, 

Öncelikle bugün bana ayırdığınız zaman, aydınlatıcı bilgileriniz ve hakkımda yapmış olduğunuz isabetli kişisel analiziniz için sonsuz teşekkürler... Çok keyifli bir sohbetti...

 

Samimiyetle hissettirdiğiniz güvenle, kendimi çok rahat ve huzurlu hissederek yapmış olduğumuz sohbet hiç bitsin istemedim ve bu konudaki sabrınız ve anlayışınız için de ayrıca teşekkür ederim.

 

Sizinle çok uzun süreli verimli ve keyifli bir çalışma olacağına inanıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılarınız daim olsun...

----

Birsen B, Ankara, Mayıs 2020 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan'la yaptığımız seanslarda, yaşantılarıma dair getirdiği yorumlar ve yenileyici, özgürleştirici bakış açıları bu süreçte bana çok iyi geldi. Uyguladığı tekniklerle, bütüncül bir şekilde süreci zenginleştirmesi, onun bu anlamdaki tecrübesi gerçekten çok destekleyici oldu.

 

Arkadaşça ve samimi yaklaşımı, doğru yerde doğru müdahaleyi yapıyor olması, güven vericiydi. Çok teşekkür ederim🙏

----

Işıl Ö, Bodrum, Temmuz 2020 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi)

Sizinle yaptığımız (online) seansların çok faydasını gördüm. Tendon ameliyatı sonrası iyileşme sürecim, teknikleriniz sayesinde çok daha hızlı gerçekleşti.🙏

----

Merih, Çeşme, Mayıs 2021 (Anksiyete ve Kaygılar Online Bireysel Seans Paketi)

Selamlar, 2 aydır çok rahatsızdım ve durmadan çare arıyordum. Sevgili Sinan ile yollarımız kesişti ve seanslara birçok hareketler eşliğinde başladık.

İlk seansta, ben bunların beni nasıl iyileştireceklerine can-ı gönülden inanamadım. Ama ikinci seansta, rahatsız olduğum sırt ağrımı, yorgunluğumu, beynimde düşündüğüm beni son derece rahatsız eden kötü düşüncelerimi, kaygılarımı sildi süpürdü' Enerjim tekrar benim oldu.

Sinancığım, iyi ki varsın. Beni şifalandırdığın için minnettarım ve sana sonsuz teşekkürler ederim...

----

Fulya, Bursa, Haziran 2021 (Bedenden Bilince Online Bireysel Seans Paketi + Anksiyete & Ağrılar Online Atölyesi)

Organic Intelligence'a ilgim, sizin atölyelerle edindiğim bilgiler ile hayranlığa dönüştü. Benim aklımdan çok daha büyük bir zekası var varlığımın.

Aklım çatı katında oturmuş rapor bakıyor adeta. Oysa raporlar da sadece gelir gider tabloları, bilançolar... İmalat süreçleri ve aktörleri yani organlar, iç sistemler tamamen ilgi alanımın dışında. Oysa esas iş onlarda.

Şimdi oradan kalkıp olanı biteni yakından görmek ve daha mühimi kulak vermek niyetindeyim. Derin dinleme, ne mühim bir şey!

Bağlantısal bütünlük kavramının bir de bu yolla hayatıma girmesine hayret ve minnetimi; tüm Heal&More ekibine teşekkürlerimi şuraya koyuyorum.

Herkesin bu hazır bulunuşluğa erişmesini, bu kapılardan geçmesini diliyorum. İletişimde olduğumuz fizyolojileri de besliyoruz, yani yan çatıdaki de uyansın yerinden kalksın☺️

----

Bahar, İstanbul, Ocak 2022 (Öz Değer ve Ötesi Online Bireysel Seans Paketi)

Tam da bu hafta erteleme ve öz değer ile ilgili seans aldım. Ertelediğin işlerine seanstan sonra bidaha bak dedi Sinan. Bir kaç saat bir sürü bahane üreterek tabii boş boş gezinip durdum. Bide söyleniyorum sürekli al işte yapamıyorsun ne yapsan olmuyor ne odaklanması derken inanılmaz bir şekilde birden bilgisayar başına geçtim ve günlerdir ertelediğim dağ kadar işi 45 dk 1 saat arasında bitirdim ve kalktım. Ne yaptın ne oldu bilmiyorum ama benim için mucizeydi. Çok teşekkür ediyorum iyi ki varsın 🙏

----

Ayşe D., Ağustos 2022 (Zihnini Baskılayan Duygular Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Bey ile akademik üretim yapmakta zorlandığım bir dönemde çalıştım. Makale yazmam gerekiyordu fakat sürekli kaçıyor, kaçmayıp makale başına oturduğumda ise çok sıkışık duygular içinde ve zor şekilde yazabiliyordum. Dört seans çalıştık. Seanslar esnasında bana en iyi gelen şey Sinan beyin esnekliği, anlayışı ve tarafsız bakışı oldu.

Seanslarda geçmişte kaldığını sandığım bir yükün üzerimde hala çok fazla baskı oluşturduğunu anladım. Sinir sistemime karşı farkındalığım ve anlayışım gelişti. Ama sanıyorum ki en iyileştirici olan Sinan Bey'in daha önce kimse tarafından görülmemiş olan bir zorlanmamı görmesi oldu. Normal sandığım bir şeyin aslında vaktiyle kendi kapasitemin çok üstünde olduğunu anladım.

Seanslardan sonra bir süre makaleleri de kenara bırakarak kendime anlayış göstermeyi denedim. Dinlenirken gerçekten dinlenmeyi, kendime izin vermeyi denedim. Buna eş zamanlı şekilde geçmişte görülmeyen ihtiyaçlarımı muhattapları ile paylaşacağım bir zemin oluştu. 

 

Sinan Bey'in yaşadığım zorlanmaya hakkını teslim etmesi, bunu görmesi ve buna destek olacak protokoller uygulaması hem duygusal hem de bedenen beni çok rahatlattı. Sanıyorum sonrasında aynı anlayışı ben de kendime gösterince işler kolaylaştı. Ailemle yaptığım konuşma büyük bir duygusal yükün sırtımdan kalkmasını sağladı. Bir süre sonra makale yazmaya dönebildim. Öncesini sonrasını düşünmeden gün be gün yaptığım işten keyif alabileceğimi gördüm.

 

Sinir sistemini anlamak, ona destek olmak çok dönüştürücü imiş. Dört seanstan anladığım budur. Desteği için Sinan Bey'e şükranla.

----

Gökçe, Tallinn - Estonya, Ağustos 2022 (Kronik Kilolar Online Bireysel Seans Paketi)

Sinan Bey'le daha önce grup ve bireysel derslerde ilerledik. Sadece paylaştığı baskı noktalarıyla değil, kazandırdığı yeni perspektiflerle bana yepyeni görüş alanları kazandırdı.

Hayatı yarı zamanlı diyette geçen biri olarak, son katıldığım seminer de oldukça zihin açıcıydı. Hem içimdeki oburun niyetini daha net anladım hem de Sinan Bey'in paylaştığı noktalarda çalışarak ilerleme kaydettim.

Sizin yaklaşımınız beni ikna ediyor, yeni bakış açısı aklıma yatınca, orada bir kırılma oluyor. Artık evde bir köşede yolumu gözleyen 2 kiloluk cipsten korkmuyorum. :)

----

A.A., 2022 (Anksiyete ve Ağrılar Online Bireysel Seans Paketi)

Sizinle konuşmadan iki ay kadar önce aniden sağ omzumu fark etmiştik fizyoterapistimle,  öne doğru bükülme ve bundan kaynaklanan erken yorulma, ağır kaldıramama, ağrı vardı. Hareketler vermişti ve ben düzenli uyguluyordum ama çok az bir değişim olmuştu. Sizinle 6 online seans yaptıktan sonra sonra bariz fark oldu. Sizle online seanslardan sonra yumurtalıklarımda da gözle görülür düzelme oldu, vitamin takviyesi hariç bir ilaç kullanmadım. İyi geldiği için seanslarımızdaki hareketleri arada uyguluyorum hala.

 

Seanslara başlamadan önce; insanlarla ilişkilerimde ihtiyacı olanları içinde bulundukları durumdan kurtarmak ama sonrasında karşılık beklemediğimi sandığım halde benim için olumsuz konuştuklarında hayal kırıklığı ve öfke hissettiğim, başkaları için beni zora sokan fedakarlıklarda bulunduğum ama karşılığında değer verilmeme, önemsenmeme ve geri plana atılma ile karşılaştığım iş ve arkadaşlık ilişkileri içindeydim.

 

Çevremde de önem verdiğim insanlardan aynı değeri görmeyince, artık ben de kendi merkezimde kalabiliyorum ve daha rahat hissediyorum. Olumsuz bir söz duymadım ve olsa bile çok da önemli değil. Hiç hayal kırıklığına yer yok artık ☺️

----

bottom of page