Gülnur Gönültaş Kılıç, Bursa, Nisan 2020

En zor zamanlarda ilk aklıma gelen, ilk danıştığım…

Haşimato oldum, artık neredeyse hormon almamı gerektirecek tiroit sorunum seanslar sayesinde artık kalmadı.

Bir gece hastanede annemin böbrekleri idrar üretmeyi durdurdu. “Sabah annenizi diyalize alacağız” diyen doktorlar; o gece Sinan’ın anneme uzaktan yaptığı seans sayesinde, sabah “Her şey yoluna girmiş, gerek yok.” dediler.

Oğlum antibiyotiğe karşı çok şiddetli alerjik reaksiyon gösterdi. Sinan’ın uzaktan yaptığı seans ile doktora gidene kadar reaksiyonun piki düşmeye başladı. Seans sonrası da ilerleme durdu.

Ani işitme kaybı yaşadım, bir anda sağ kulağım duymamaya başladı. Acil hastaneye yatış yaptılar. Kortizon yüklemesi yapıyorlardı ama kulağım yanıt vermiyordu. Bir an dedim ki “Sinan bunu da halleder.” Ne oldu biliyor musunuz? O günkü uzaktan seans sonrası gece bir anda duymaya başladım! “Duyuyorum, duyuyorum!” diye etrafta tur attım. Doktorlar da “Artık ümidi kesiyorduk.” dediler.

Umarım bir daha böyle şeyler başıma gelmez. Ama gelirse de hiç kırmadan yine şifaya aracılık edeceğini biliyorum. İlk arayacağım kişinin de kim olduğunu biliyorum.

Dr. Eser Hoşcanoğlu, İstanbul, Ocak 2021

Sinan Bey ile tanışalı iki ay oldu. Sevgili Veterinerimiz Gülnur hanım vasıtasıyla bağlantı kurduk.

 

Eşimin ilerleyici dejeneratif beyin hastalığı nedeniyle ortaya çıkan sağ kol ve bacaktaki hareket zorluğu ve beceri kaybında Refleksoloji yaklaşımı ile iyi bir yol kat ettik.

 

Sinan Bey ile yaptığımız görüşmeler moral ve zihinsel yönden de pozitif motivasyon sağladı.

Kendisine teşekkür ediyoruz.

 

Göknur S,  Temmuz 2020

Sayenizde bir MUCİZEYİ yaşıyorum. Kilo sorunum var ve o da değil; günlük enerjim çok düşüktü, halsizlik, yoğun stres falan ve bu duygusal açlıkla ilgili bahsettiğiniz uygulamaları yaptım.

 

Sonuç şu yaşımda hiç olmadığım kadar tokum, acıkmıyorum ve yiyemiyorum yani öyle bir doygunluk geldi ki O da değil, enerjim yükseldi; yani günlük besinlerimin çeyreği bile değil yani bir anda bedenim bu değişime ayak uydurması Hafifliği, canlılığı saymıyorum.

Sanki bir sihirli değnek dokunmuş gibi Bu kadar hızlı bir sonuç! İnanamıyorum. Kilolarımı düzenli kaydedip size bildireceğim. Tanıdığım herkese sizi önerdim. İyi ki varsınız.

 

B.O, İstanbul, Ocak 2021

Pandemi döneminde keşfettiğim Heal&More®'u takip etmeye başladım.

Boyun ve sırt ağrım vardı. sinan Bey'den 10 seans aldım. Yeniden doğdum, hayata farklı bakıyorum artık. O kadar çöp biriktirmişim ki... Bütün yüklerimden, aynı zamanda da ağrılarımdan kurtuldum.

Kendiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, siz de tanışın Sinan Bey ile... Her şey için teşekkürler!

 

Esma, Antalya, Nisan 2021

Sinan Hocam'ın ve Heal&More'un hayatıma nasıl dokunduğunu anlatmak isterim. Dayanılmaz omuz ağrılarından kurtulmak için çareler ararken, Sinan Hoca ile yolumuz kesişti.

 

Ben, tek derdim omuz ve boyun ağrıları sanırken altından çıkanları, özgürleştiklerimi, fark ettiklerimi anlatmaya sayfalar yetmez. Aylar süren seanslardan sonra, beni uzun süredir görmeyen kişilerden duyduğum "Senin gözlerin bir başka parlıyor, yüzünün çizgileri bile değişmiş" cümleleri paha biçilemez.

Değerli Sinan Hocam ve değerli ekibi her daim dualarımdadır. Çünkü onlar bana bu hayatın verdiği en güzel hediyelerden biridir. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Ezgi, Mayıs 2021

Herkese merhaba. Anneler günü canlı yayınına teşekkür ederim. Kısaca anneler gününde yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum. 8 yaşımda annemi kaybettim. Şu anda 3 tane evladım olmasına rağmen bu günü kutlamaktan pek hoşlanmıyorum. Ama çocuklarımın elinden bu günü kutlamalarını da almak istemiyorum. Genel anlamda zor geçen bir gündür yıllardır...

 

Neyse gün içerisinde biraz rahatlamak için uyumak istedim. Bu seferde rüyamda beni büyüten ve kaybettiğim halam ve babaannemi gördüm. Uyandım, ağladım, duşumu yaptım biraz rahatlamak için ve hiç bir şey yokmuş gibi güne devam ettim.

Ancak sol omzum kopacak gibi ağrıyordu. Rastgele Sinan Bey'in canlı yayınına denk geldim. Takip ediyordum kendisini. Açıkçası çok derinlemesine incelememiştim ama anneler günü hediye yayınını duyunca dinlemeliyim dedim. Omzum ağrıyor ve bu noktaları söyleyecekti...

Noktaları öğrendim ve 2 gündür ağrımdan eser yok! Omuzumdaki ağırlık bir anda kalktı gibi oldu. Noktalara çalışmaya devam ediyorum. Yayın boyunca duygularımı Sinan Bey'e ileten eşine ayrıca teşekkür ederim.  Bu deneyimimi paylaşmak istedim. Tekrar teşekkür ediyorum.

Ali K, Kocaeli, Eylül 2020

 

Sinan Bey ile böbrek problemim sebebiyle iletişime geçtim. Kendisiyle 5 seans çalıştık ve sonunda tüm değerlerim sevindirici şekilde değişti. Herkesin mutlaka deneyimlemesini dilerim. Sevgiyle... 

Sercan D, İstanbul, Ocak 2021

Bir duruma psikolojik, fizyolojik, tarihi, ahlaki, felsefi...kısacası pek çok farklı disiplinin merceğinden bakmak mümkün. Hayata farklı açılardan bakabilmeyi bir marifet bilirim ve kendimi geliştirmeye gayret ederim. 

Sinan Bey'in anksiyete çalışmasına katıldığımda, şimdiye dek pek karşılaşmadığım bir yaklaşımı olduğunu fark etmiştim. 

Akabinde bireysel seans aldım. İyi ki de almışım!

 

Semiha, İstanbul, Ocak 2021

Çalışmamız beni psikolojik olarak çok rahatlattı. Maddi kaygılarım çok azaldı. Kendimi çok iyi hissediyorum, genel olarak güvenim yerine geldi.

Midemi de çok rahatlattı. Reflüm yok denecek kadar azaldı. 

Çok teşekkür ediyorum size, gerçekten...

 

Jülide, İstanbul, Ocak 2021

Sinan Hocamla travma sonrası çaresizlik ve kapana sıkışmış haldeyken tanıştım...

Kişiye özel teknikleri sayesinde mucizevi seanslar yaptık. Beden-zihin dengesi ile ilgili inanılmaz çalışmalar yaptık ve uyguladığı teknikleri kendim de birebir yaşama şansım oldu. (Hala yapabiliyorum. )

Şimdi, bugün kendimi daha güçlü daha umut dolu hissediyorum.

Sinan Hoca candır diyor, emeklerinden dolayı kendisine teşekkürler ediyorum.👏👏

Dilay, İstanbul, Şubat2021

Merhabalar, 3.5 aylık hamileyim. Gebeliğimin 6. Haftasından beri beni zorlayan mide bulantıları ve yanmaları artık baş edemeyeceğim bir boyuta ulaşmıştı.

 

Sinan Bey’i uzun zamandır takip ediyordum. Kendisine şikayetlerimi dile getirdiğimde, uygulamış olduğu ilk seansta mide bulantılarımın tahmin edemediğim kadar azaldığını fark ettim. Yalnızca sabah bulantım kalmıştı.

 

2 gün sonrasına 2. Seansı talep ettim. Ve bu mucize seansla günlerdir huzurla uyku uyuyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 3.5 aydır hiçbir şey yiyemiyorken , hatta su bile içemiyorken, yeni yiyecekler yiyebilmeye başladım. Bu benim için hayalini kurmakta zorlandığım bir noktaydı.

 

Gerçekten nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Mucize enerji, mucize parmaklar, mucize şifa... ✨ bu mesajı benim gibi zor gebelik yaşayan dostlar için özellikle yazmak istedim. Umarım onlara ulaşır. Onlarda benim gibi şifalanır 🙏🏻

Sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum. Samimiyetiniz için ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsınız.. İyi çalışmalar dilerim...

Doğan Şenyurd, Nisan 2020

Online seminerin yanı sıra, online seans da alınabilir; son iki seansımın yaşadığımız şu gerilim dolu evrede online olarak geçmesi nasıl işime yaradı, nasıl iyi geldi anlatamam.

Normal seanstan hiçbir farkı yok, aklınızda soru işareti kalmasın. Sevgiler, sağlıklı günler...

Öykü Ş, Antalya, Haziran 2020

Sinan Bey merhaba. Ben sizden panik atak ve nefes darlığı ile ilgili danışmanlık aldım.

 

Online yaptığınız ilk seansta anksiyetemde inanılmaz bir azalma oldu, hatta seanstan sonra hiç atak yaşamadım. Aylardır bu sorunla uğraşan biri için bu bir mucize.

 

Çok memnun kaldım, daha ilk seansta farkı hissettim, şu an çok iyi bir durumdayım. Yardımlarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 

Derya D., İstanbul, Mart 2021

Sevgili Sinan’la tanışmamız tam olarak şöyle oldu: Sistemimi, varlığımı, bedenimi  tam olarak yeniden düzenlemeye inşa etmeye niyet ettiğim buna canı gönülden izin verdiğim bir donemde Instagram’da gördüm takibe aldım. 2 gün hunharca sayfa içinde kayboldum:) Hiçbir karşılaşmanın tesadüf olmadığını bildiğimden, içgüdüsel olarak meraklı olduğum beni yeniden doğuracak Refleksoloji eğitimi için harekete geçtim. Sonrası çok ama çok faydalı Refleksoloji temel eğitim akısında ilerlerken kendimi bireysel seanslarda buldum. 1 kapı 1 kapı daha açmış oldu kendime yolculuğumda... Ve halen devam ediyoruz. Bunun için şükürler olsun.

 

Refleksoloji eğitiminden çok memnun kaldım online olması açıkçası sıkıntı yaratmadı. Sinan’ın sabrı ve emekleri için teşekkür ediyorum böylesi özel, farklı ve çok derin olan Refleksoloji ile bağımın kurulmasına destek oluyor. Mucize, gerçekten de...

 

Şöyle söyleyeyim daha ilk seansta ne oldu ne bitti demeye kalmıyor adeta sihirli değnek dokunuşu gibi farkı görüyorsunuz. Nerede görüyorsunuz; her alanda! Değişim başlıyor. hastalıkların duygusal nedenleri vardır… kayıtlıdır bedende. O her ne ise temizlendiğinde hastalıkta ortadan kalkıyor. Tiroit bezimle ilgili ufak sıkıntılarım vardı ve ona bağlı adet düzensizliği hatta zihin beden yorgunluğu hiç biri kalmadı, bunu bedenimde hissediyorum…

 

Enerjim son derece yüksek, daha sağlıklı hissediyorum tat duygum bile değişti! Cildim saçlarım parlıyor. Saç dökülmem durdu. Bedensel ve zihinsel olarak daha güçlüyüm. Pandemi yüzünden ara verdiğim evde yapmadığım yogaya, spora başlamamı sağladı, azmim hırsım şevkim yeniden geldi. Yaptığım meditasyonlar bile daha derinleşti...

 

Benim için asıl açılım şifalanma ve önemli olanlar ise… Bir takım ruhsal sıkışmalar, korkular ve bence engeller sınırlandırmalar vardı tüm bunları Sinan’la seanslara başladığımızda fark ettim daha doğrusu temizlendikçe… Çoğu kez Sinan’a da söylediğim gibi tarif edemediğim kelimelerin yetersiz kaldığı, hissiyatlar duygular yasıyorum seanslarda bedenimle, sinir sistemimle aslında tüm benliğimle  iletişime geçmek müthiş bir his. Ve bunu Sinan çok çok başarılı, naif yapıyor:) Ve akabinde şifalanıyorsunuz…

 

Leğen kemiğimdeki öfke, kadınlığı reddetmek gibi benimde farkında olmadığım bir çok doğru tespitleri oldu sağ olsun. Hepsinden özgürleştim. Hayatımın kısır döngüye dönmüş alanındaki kilidi açmış insandır kendisi! Seans sonrası kendisine kilidi açtın dediğimi hatırlıyorum… Alelade söylenmiş laf değildi, inanın gerçekten açıldı! Tarifi olmayan duyguydu. Olaylara bakış açım bile yön değiştirdi. Müthiş bir özgüven, sağlamlık irade vuku buldu ve farkındalık…

 

Bir de can alıcı sorularına cevap vermek onunla konuşmak o kadar iyi geliyor ki, anlatamam. Bunlar beni kendime götürüyor, mutlu ediyor… Yüzleşmeler, fark etmeler, duygular…  o kadar çok şey var ki… Aile ilişkilerim başta olmak üzere, çevremle ilişkilerim, kendimle ilişkim (ki bu en önemlisi), hepsi dönüşüme uğradı; iyi anlamda...

 

Yaşam şeklim, düşüncelerim, hatta günlük hayat akışım, vücudum tümüyle bambaşka biri oldu… Adeta bir berraklık oluştu, yüklerin kalkmasıyla... Ve niyetimin gerçekleşiyor olması şahane, tarifsiz duygu.

Hayatlarımızda bizi bir yerden alıp, başka bir yere taşımak için giren görevli insanlar vardır ve doğru anda çat diye gelirler. Sinan onlardan biridir… Önemli biridir, benim için. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum, minnet duyuyorum… Ve kendime de teşekkür ediyorum; kendim için  bu seçimi yaptığım için.. Seansları  hiç bitirmek istemiyorum. Bu donuşumu, değişimi herkese yürekten öneriyorum.

 

Figen T, İstanbul, Haziran 2020

Merhaba Sevgili Sinan hocam, 

Seninle çok değerli bir 3 ay geçirdik, benden kurtulduğunu sanmayasın :) Keyifli sohbetlerimiz yine olacak,o kıymetli çalışmalarınla yine eşlikli olacağız...

Tüm bu süre içinde (ki seninle tanışmamıza vesile olan Corona kardeşin dünyayı sardığı, hepimiz için çok önemli olan şu 3 aya denk geldi...)  korkularıma, paniklerime, vesveselerime bir başka pencereden bakmamı sağladığın; kendimi görmeme, kendimi fark etmeme, kendimi özgürleştirmeme, acılarımın içinden geçmeme, adımlarımı cesaretle atmama alan yarattığın; elyaftan ipliğe geçişime yolculuk ettiğin ve bana olan güvenin, inancın için sonsuz teşekkür ederim...

Her çalışmamız sonrasında  ayrı bir enerjiyle dolup taştığımı o kadar yoğun hissettim ki, bunun yaşamıma sağladığı etki göz ardı edilemez bir gerçek.

Eda Tekin, Ankara, Ağustos 2020

Sevgili Sinan ile çalışmaya başlamam kendimi oldukça sıkışmış hisseder ve karar veremez bir haldeyken başladı. Karar mekanizmalarımı çalıştıramadığım ve deneyimlerden kaçındığım bir dönemde daha önce yüz yüze çalışmalarımızın da referansıyla online olarak çalışmaya başladık. Uzaktan yürütülen süreç en az yüz yüze yapılan süreç kadar etkili oluyor. 

Deneyimlerimden kaçtığım ve altında yatan sebepleri bilmeme rağmen harekete geçememek ile uğraştığım bu dönemde Sinan’ın sorduğu doğru sorular ile bir çok cevaplar elde edebildim. 

Günlük koşuşturmalar içerisinde bedenimiz ve ruhumuzun bize gösterdiği izlemek konusunda, Sinan’ın görmeme yardımcı olduğu işaretler için çok teşekkür ederim.😊🙏

Ö.V. İstanbul, Eylül 2020

Merhaba Sinan, zor ikna olan ve zor güvenen bir insan olarak bu satırları yazarken oldukça düşündüm. Bununla birlikte dünkü seansımıza başlamadan evvel 4 gündür süren ve bıçak gibi saplanan omuz ağrım, seanstan sonra hafifledi ve bugün hiç ağrımadığını fark ettim.

Bunu paylaşmasam olmazdı, umarım en kısa zamanda yüz yüze de bir seans yapabiliriz; uzaktan bunlar oluyorsa, yüz yüze ne şifalar alırım😍 Emeğin için teşekkürler🙏

 

Ayşe Ş, İstanbul, Haziran 2020

Kendimle, inançsız ve acımasızca uğraşırken, başka bir aleme ait gözleriyle analiz eden, sabırlı, yargısız ve toleranslı haliyle tekrar inanmamı sağlayan birisi Sinan.

Bazen öylesine anlattığım günlük hayatımdaki küçücük bir olay veya duygudan yola çıkarak, kapkaranlık taraflarıma ışık tutan ve korkmadan bakmamı sağlayan bir uzaylı yol arkadaşı 😊

 

Zeynep Bolat, Nisan 2020

Sayın Sinan Bey, 

Öncelikle bugün bana ayırdığınız zaman, aydınlatıcı bilgileriniz ve hakkımda yapmış olduğunuz isabetli kişisel analiziniz için sonsuz teşekkürler... Çok keyifli bir sohbetti...

 

Samimiyetle hissettirdiğiniz güvenle, kendimi çok rahat ve huzurlu hissederek yapmış olduğumuz sohbet hiç bitsin istemedim ve bu konudaki sabrınız ve anlayışınız için de ayrıca teşekkür ederim.

 

Sizinle çok uzun süreli verimli ve keyifli bir çalışma olacağına inanıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılarınız daim olsun...

 

Birsen B, Ankara, Mayıs 2020

Sinan'la yaptığımız seanslarda, yaşantılarıma dair getirdiği yorumlar ve yenileyici, özgürleştirici bakış açıları bu süreçte bana çok iyi geldi. Uyguladığı tekniklerle, bütüncül bir şekilde süreci zenginleştirmesi, onun bu anlamdaki tecrübesi gerçekten çok destekleyici oldu.

 

Arkadaşça ve samimi yaklaşımı, doğru yerde doğru müdahaleyi yapıyor olması, güven vericiydi. Çok teşekkür ederim🙏

 

Işıl Ö, Bodrum, Temmuz 2020

Sizinle yaptığımız (online) seansların çok faydasını gördüm. Tendon ameliyatı sonrası iyileşme sürecim, teknikleriniz sayesinde çok daha hızlı gerçekleşti.🙏

 

Merih, Çeşme, Mayıs 2021

Selamlar, 2 aydır çok rahatsızdım ve durmadan çare arıyordum. Sevgili Sinan ile yollarımız kesişti ve seanslara birçok hareketler eşliğinde başladık.

 

İlk seansta, ben bunların beni nasıl iyileştireceklerine can-ı gönülden inanamadım. Ama ikinci seansta, rahatsız olduğum sırt ağrımı, yorgunluğumu, beynimde düşündüğüm beni son derece rahatsız eden kötü düşüncelerimi, kaygılarımı sildi süpürdü' Enerjim tekrar benim oldu.

 

Sinancığım, iyi ki varsın. Beni şifalandırdığın için minnettarım ve sana sonsuz teşekkürler ederim...