top of page

YÜZ REFLEKSOLOJİSİ

• Yüzünü içten ve dıştan canlandırmak için etkili-basit-kalıcı bir yol öğrenmek istiyorsan,

• Cildini yenilemek için kozmetik kremlere bir alternatif arıyorsan,

• Cildinin genç kalmasını sağlamanın bilimsel disiplinlerle uyumlu bir yolunu arıyorsan,

• Tüm bunları kendini ve cildini yormadan yapmak istiyorsan,

Yüz canlılığını arttırıp, yaşlanmayı yavaşlatmanın doğal ve etkili yoluna hoş geldin!

Adsız Tasarım Kopyası.png

SEANS İÇERİĞİ

Sosyal medyada çok yakın çekimlerde, filtre kullanmadan kalıcı şekilde parlak bir cilde sahip olmak nasıl mümkün? Instagram’da #nofilter hashtag’ine yakın çekimlerde pek rastlamayız. Oysa göğsünüzü gere gere filtresiz yakın çekim selfie’nizi rahatça paylaşmanız gayet mümkün.

 

Cildimiz bizi ilk temsil eden şeydir, tanıtım panomuzdur ve aynı zamanda bizi akla hayale gelmeyecek pek çok şeyden koruyan sadık dostumuzdur. Israrla titiz bir bakım ve sağlıklı yaşam tarzı istese de, yardımlarının yanında bizden talep ettiği şeylerin lafı bile olmaz! Gülümsememizi gülümseme yapan, hüzünü üzüntülü yapan yüzümüze gerçekten sahip çıkıyor muyuz? İyi bir uyku, temizlik bakımları ve sağlıklı yiyecekler ve daha nice faktöre elimizden geldiğince dikkat ediyoruz.

 

Peki neden sağlıklı yaş almak yerine hala yaşlanmaya devam ediyoruz? Ağladıkça oyuncaklara boğduğumuz bir çocuk gibi davranan cildimize daha ne lazım? Yediğimiz faydalı şeylerin sindirimi ve verimi burada çok önemli. Evet faydalı yemekler, besin takviyeleri ve bol su tüketiyor olabilirsiniz ve çok da iyi yapıyorsunuz. Ancak bir yandan aldığınız bu ürünlerin gerçekten ne kadarı bağırsaklarınız tarafından etkili bir şekilde emilerek, efektif şekilde bünyenize ve kan dolaşımınıza ve oradan da hücrelerinize kazandırılabiliyor acaba?

 

Tüm organlara ve hücrelere, faydalı maddelerin adaletli bir şekilde dağıtılabiliyor, eksiksiz ve kayıpsız gönderilebiliyor olması lazım ki, en büyük ve bir o kadar nazlı organımız olan cildimiz, yüzümüz olabilecek en sağlıklı ve en parlak haline kavuşsun. Bunun için de sindirimde görevi olan tüm organları, sindirim sistemimizi en verimli şekilde çalışacak halde tutmak; yüzümüze ve tüm cildimize çok iyi gelecek, yaşlanmasını önlemek bir yana, yakınlarınızın çok şaşkın tepkiler vereceği kadar parlaklık kazanması mümkün!

 

Yüz güzelliğinin bizden istediklerini vermek için onu basmakalıp yollarla yaklaşmaktan vazgeçip, hem kendimizi hem de cildimizi yormak yerine, günümüz modern bilimiyle ve sağlık disiplinleriyle anlaşmaya varmış olan ve aynı zamanda antik bir geçmişe sahip olan yaklaşımları keşfetmeye davetlisiniz: Yüzümüzü kırıştıran bedensel ve duygusal tıkanıklıklardan arınarak yüzümüze beden-zihin detoksu yapmak ve ardından ferahlayan dolaşım sistemi ve gözenekleri, daha güzel şeyler dolması için hazır hale getirmek; bir benzetme yapacak olursak, çok değer verdiğimiz bir misafirin gelmesi için önce evimizi tertemiz ve düzenli hale getirmek gibidir.

Yüzün senin aynandır. Yaşamının izlerini taşıyan, zihninden geçenleri yansıtan, duygularını açığa vuran ya da tümünü gizlemek uğruna çatılan, kasılan, zorlanan, kırışan…aslında seni bir bakışta anlatan “merhaba”ndır.

Ancak yüzün, vücudunun diğer bölgelerine nazaran içten ve dıştan daha çok kimyasala maruz kalır.

İyi haber: yaşam yenilenme gücünü bize vermiştir, bu gücü kullanması için yüzdeki hücreleri ikna edersek; "yaşlanma" denen kendini tüketme döngüsünden sıyrılabilirsin. Bunun için yapman gereken, Yüz Refleksolojisi ile yüzündeki kan akışını, lenfatik sistemi doğru şekilde uyararak; yüzünün kendini yenileme mekanizmasını çalıştırmaktır.

Yüz Refleksolojisi sadece yüzünün kolajen ve elastin salgılamasını tetikleyerek canlılığın artmasını ve kırışıklıkların azalmasını sağlamakla kalmaz; aynı zamanda beynine en yakın noktadan uygulanan Refleksoloji sayesinde, tüm vücuduna hızla etki ederek bu canlılığı kökten besler ve böylece kalıcı olmasına yardımcı olur.

Kimler için?
• Yüzünü içten ve dıştan canlandırmak için etkili-basit-kalıcı bir yol öğrenmek isteyen,
• Yaşlanmayı; hem cildi hem metabolizması için "sağlıklı yaş almaya" dönüştürmek isteyen,
• Cildini yenilemek için kozmetik kremlere bir alternatif arayan,
• Cildinin genç kalmasını sağlamanın bilimsel disiplinlerle uyumlu bir yolunu arayan,
• Tüm bunları kendini ve cildini yormadan yapmak isteyen herkes!

Ne yapıyoruz?
• İngiltere-CThA onaylı Teresa Rich Yüz Refleksolojisi el uygulamalarını kendi yüzüne çalışman için sana anlayacağın şekilde gösteriyoruz,
• Nasıl uygulayacağını detaylı anlatarak birlikte yapıyoruz,
• Bu yolla; yüzündeki yaşlanma sürecini yavaşlatmayı, yüzüne tazelik ve canlılık katan tüm etkenleri güçlendirmeyi, hücrelerin kendini yenileme gücünü yüzünde, sinir sisteminde ve tüm bedeninde arttırmayı amaçlıyoruz.
• Eş zamanlı olarak genel metabolizma dengene ve sağlıklı yaş almaya yönelik destekleyici teknikler aktarıyoruz.
 
İlk seansta etkisini görebilirsin ancak öğrenebilmen için düzenli seans öneriyoruz. 

Nasıl çalışıyoruz?
• Öncelikle gerçek anlamda rahatlamanı sağlamayı,
• Böylece semptomlarının ötesine geçebileceğimiz kapıları birlikte bulmayı,
• Kökte mevcut olan kaynaklara ulaşmayı,
• Bu kaynakları ilgili refleks noktaları ve sinir sistemini kullanarak dengelemeyi,
• Bedeninin farkına varıp tanımana yardımcı olmayı,
• Tüm potansiyellerinden yararlanabilmeni öğretmeyi,
• Böylece kişisel konularını / varsa düzensizlikleri daimi bir konfora, keyif ve huzura dönüştürebilmeyi amaçlıyoruz.

Bu seans, kendi iyileşme sürecini desteklemek için atacağın adımlardan oluşur. Ve bu, mümkündür!

Amaçladığım şey; seni zorlayan konunun ve/ya canını acıtan rahatsızlığın, senin için artık daha net gördüğün, daha kolay ele aldığın, daha hafif yaşadığın bir duruma dönüşmesidir. Bu amaçla her çalışmada, anksiyetenin hem bedenine, hem duygularına hem de zihnine etkisini görebilmen için farkındalığını arttırmaya çalışacağız. Bu etkilerle uzun vadede nasıl başa çıkabileceğini, hayatından nazikçe gönderebileceğini işleyeceğiz. Bedensel, duygusal ve/ya zihinsel her konuyu, bütünlükle görmene yardımcı olacağız birlikte ilerleyerek.

Bu çalışma, gerçek potansiyellerini ateşlemene giden yolculuğa bir adımdır.

Bizim için kendini rahat hissetmen öncelikli. Bu nedenle bu seansı online ya da yüz yüze olarak alabilirsin. Dilersen tek seans alarak başlayabilirsin ama biz hem sistematik hem ekonomik olması için paket almanı içtenlikle tavsiye ederiz.

Eğer online paket almayı seçersen, seansta gösterilen Refleksoloji hareketlerini, seans sonrası özet bir video kaydı olarak almayı da tercih edebilirsin. 

Eğer yüz yüze almak istersen de, gene tek tek ya da 2'şer saatlik paketler halinde alabilirsin.

Tüm seçenekleri aşağıda inceleyebilir ve seçtiğin seansa tıklayarak kolayca randevu oluşturabilirsin.

Not: 

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Seans Seçenekleri

Bizi Ara

534-726-44-86

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page