top of page

Acerca de

3 gün

Heal&More® Kişiye Özel Dönüşüm Kürü

Sana kendin için yeni ve sürdürülebilir bir başlangıç sunuyoruz.

pexels-lucas-pezeta-8826890.jpg

NEDEN?

Hayatında değişmesini istediğin, değişmesi gerektiğini bildiğin bir şeyler var. Ama kapılıp gittiğin alışkanlıklar, seni hep geri içine çeken döngüler yüzünden değişmek neredeyse imkansız. Hep bir şey olsun da seni bu yoldan döndürsün, dönüştürsün diye bekliyorsun. Çünkü adım atmayı denedin, belki bir çok kez büyük cesaretler gösterdin. Ama o adım hiç yerine varamadı değil mi?

 

Belki biraz ümidin kırıldı, belki kendine inancın azaldı, belki de alıştın sanıyorsun değişmeyen durumlara. Hatta yardım edenler, işi bilenler bu iş bu kadar olur dedi, olamayan kısımlar için faturayı herkes sana kesti...

 

Eğer tam da bu noktadaysan, seni daha önce hiç gitmediğin bir yere davet ediyoruz: Kendi kendini bedeninden başlayıp bilincine doğru dönüştürmeye başlayacağın tek kişilik, sana özel 3 günlük bir “kür”e.

3 günlük küre katıldığında hayatını zorlayan en az 1 konuda çözüm ve büyük ilerleme ve dönüşüm yaşayacaksın. Heal&More® Kişiye Özel Dönüşüm Kürleri herkese uygundur. Problemin ne olursa olsun kür seçeneklerinden herhangi biri sana fayda verecektir. Öte yandan deneyimlerimize dayanarak, şu konularda ilerlemek istiyorsan 3 günlük kürü özellikle önermekteyiz: 

 • Öz değer eksikliği: kendini suçlama alışkanlığı, utanma, hayır diyememe, hakkını savunamama

 • Hedefsizlik: Başladığını hep yarım bırakmak, sonuca hedefe ulaşamama, aşırı kaygı

 • Kilo verememe, strese bağlı fazla yeme,

 • Kronik boyun ve omuz ağrısı,

 • Regl düzensizlikleri, regl ağrıları, anne / baba olamamak, emzirememe,

 • Oto-immün rahatsızlıkların etkilerinin hafifletmek

 • Eğer bunların dışında bir konu seçmek istersen bize, hello@healandmore.com adresi üzerinden, kendi konunu anlatan bir mail atmanı rica ederiz.

​NE ZAMAN?

Dilediğin zaman! Bu kürün tek konuğu sen olacağın için, senin seçeceğin zamanda gerçekleşiyor. Dilediğin mevsimde, dilediğin tarihte seni bekliyoruz! Lütfen en az 15 gün önceden rezervasyon yaptırmayı unutma. 

NEREDE?

Seninle Urla'nın sakin doğasında buluşacağız. Kendi özüne döneceğin bu süreçte; doğanın içinde vakit geçirip, sağlıklı ve düzenli beslenebileceğin, sakin, sessiz, huzurlu bir ortam olmasına özen gösteriyoruz. Çalışma aralarında yalnız kalabilmen en önemli kriterimiz olduğu için; fazla kalabalık olmayan, sadece bedenini değil ruhunu ve aklını da dinlendirecek yerleri tercih ediyoruz. Urla bölgesinde birçok yeri tek tek gezip, kürün amacına uygun birkaç örnek otel seçtik. Aşağıdakilerin arasından dilediğini seçebilir ya da dilersen bu kriterlere uygun başka bir otel ya da Airbnb kullanabilirsin. Konaklama kür hizmetleri içinde olmadığından, kendin için bu bölgede bu kriterlere göre bir yer seçme konusunda özgürsün, biz seninle seçtiğin yerde buluşacağız.

Ayrıca, dilersen Urla dışında seçtiğin başka bir şehirde hatta ülkede de buluşabiliriz! Kür kriterlerini sağladığı sürece mekan bizim için sorun değil. Bu seçenekte ücret farklılaşacağı için, detayları aşağıdaki "Koşullar ve Uyarılar" kısmında incelemeyi unutma!

Otel* önerilerimiz:

*Bu oteller ile herhangi bir anlaşmamız ya da bağımız bulunmuyor, sadece kür kriterlerine uygunlukları sebebiyle tavsiye olarak paylaşmaktayız.​

NASIL?

Amacımız; sinir sisteminin normalde kendi içinde barındırdığı çözümleri, üzerini kapayan sorunlardan özgürleştirip yeniden kullanmasını sağlamak. Kür boyunca bu amaca yönelik, sana ve sinir sistemine nazikçe etki edecek çok yönlü terapiler kullanmaktayız. Hem bedenin, hem düşünce kalıpların, hem de duygu durumunu dengelemek için aşağıdaki teknikleri sana (yani fiziksel, duygusal ve zihinsel ihtiyaçlarına) uyarlı şekilde haritalandırıp, eş zamanlı olarak uyguluyoruz: 

 • 6 adet Heal&More® Kişiye Özel Yüz Yüze Seans (Detaylı bilgi için tıkla)

  • Klinik odaklı Refleksoloji (Refleksology Academy London® onaylı - sinir uçları üzerinden tüm bedene erişim)

  • Organic Intelligence® (sinir sisteminin esnekliğini ve öz dayanıklılığını arttırmak için)

 • Yüz Refleksolojisi (Detaylı bilgi için tıkla)

 • Seçtiğin 1 adet Heal&More Kendinle İyileş videosu hediye (bu videolar, içerdikleri konu hakkında kendi kendine uygulayabileceğin kadar basitleştirilmiş, kolay anlaşılan ve 2 hafta içinde etkisini görebileceğin kadar fonksiyonel teknikler içerir. Detaylı bilgi için tıkla)

Çünkü ister bedensel, ister fiziksel olsun, her rahatsızlık sinir sistemin üzerinden ilerler. Sinir sistemin çok katmanlı bir yapıdır ve tüm bedeninle iletişim halindedir. Bu yapının içinde limbik sistem, yani ilkel sinir sistemin; senin her şartta hayatta kalmana odaklıdır ve hem davranışlarında, hem de kararlarında büyük rol oynar. Korku geliştirdiğin durumların tekrarlayabilme ihtimali, sinir sistemini agresif güvenlik önlemleri almaya yöneltebilir.

Mantıklı düşünme ve analitik karar almakla görevli pre-frontal lobun ise, böyle bir süreçte kendi kendini düzenleme gücünü verimli kullanamayabilir. Hele ki travmatik hafızanın baskın olması, bu durumun daha etkili olmasına ve/ya uzun sürmesine sebep olur.

Sonuç olarak, böyle bir beyin yapısında zihnin öğrendiği bir role bağlı kalmak adına seni boğan bir kıyafete sokar. Zorla giydiğin bu kıyafetin üzerinde kalması, bedeninin anlaşılmadığı için tüm tepkilerini kendi içinde yaşamaya mecbur bırakır. Bedeninin dışarı vermek istediklerini zihin sürekli frenlediğinde, içsel duyarsızlık başlar. İçinde olanlara duyarsız olmaya başlarsın çünkü duyarlı olsan da, her şeyin farkında olsan da bir çare üretemiyorsundur. Otomatik bir tepkime halinde kendini en kolay elde edebildiğin “baskılayıcı-sakinleştiriciye” teslim edersin: aşırı yemek / içmek, aşırı iş / spor, aşırı öfke / kaygı…vb

İşte bu noktada konuları tek tek ele almak yerine öncelikle içerideki bu otomatik tepkimeyi dengelemek için sinir sistemini genel olarak desteklemek gereklidir. Bunu hem fiziksel, hem de psikolojik olarak eşzamanlı yapmak ise etkinin sürekliliğini sağlar.

Ayrıca dilersen kür sonunda, kişiselleştirilmiş terapilerimizin en uç noktası olan "kendi özel dijital meditasyon" eserini de alabilirsin:

 • Müziği ve sözleri senin için seçilmiş olan,

 • tamamen senin için oluşturulan ve

 • kür boyunca üzerinde çalıştıklarımızı sinir sistemine yüklemeye devam eden,

 • dilediğin zaman dilediğin yerde dinleyebileceğin dijital bir eser düşün!

 

İhtiyacın olan duygusal destek ve enerji noktalarını kür boyunca seninle birlikte belirledikten sonra, bu eseri senin için oluşturup paylaşıyoruz. Çünkü sinir sistemin için sürdürülebilirlik her şeydir!

KİMİNLE?

Tüm gün boyunca sana kurucu eğitmenimiz Sinan Özcan eşlik edecek ve kendisinin sana özel oluşturduğu tüm terapileri birlikte gerçekleştireceksiniz. Kendisi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

GÜNLÜK PROGRAM

Bu programdaki her bir öğe, senin konuna ve açık kapılarına göre tasarlanacağı için program sırası ve terapilerin uzunlukları farklılık gösterecektir. Aşağıdakilere ek olarak mevsime ve konuya göre farklı uygulamalar da eklenebilir:

 • 10.00 – 12.00: Heal&More® seans

 • 12.00 – 13. 00: Boş zaman / öğle yemeği (paket dışı)

 • 13.00 – 14.30: Heal&More® seans / Yüz Refleksolojisi

 • 14.30 – 15.00: Dinlenme

 • 15.00 – 17.00: Heal&More® seans

KOŞULLAR VE UYARILAR

 • Program tamamen kişiye ve çözümlemek istediği konuya özel ilerleyen bir kür deneyimi sunar.

 • Rezervasyon tam ödeme ile kesinleşir ve otel durumlarına göre en geç 15 gün öncesinden kesinleştirilmiş olması gereklidir.

 • Çalışmanın gerçekleşeceği otel seçimi danışana aittir. Kür kriterlerini (çalışmalar arasında danışanın kendi ile kalmasına ve sağlıklı beslenmesine olanak sağlayan, doğa içinde, sakin, huzurlu ve sessiz bir ortam) yalnız  sağladığı seçeneklerini Heal&More® sunar. Otel ödemesi pakete dahil değildir ve otel ile danışan arasında gerçekleşir. (Bağımlılık ile ilgili çalışmaya gelen danışanlarımızın, bağımlılık konusu ne olursa olsun, alkol servisi yapmayan bir konaklama alanı seçmelerini rica ederiz.) 

 • İzmir dışında bir şehirde ya da Türkiye dışında kür ücretine, kür süresi için tek kişilik yol ve yaşam masrafları eklenir. Bu seçeneği görüşmek için aşağıdaki form üzerinden bizimle irtibata geçmen yeterlidir.

 • ​3 günlük Heal&More® Kişiye Özel Dönüşüm Kürü ücretimiz 21000 TL'dir. Fast / Eft / Havale / Payoneer ile nakit olarak ya da İyzico üzerinden kredi kartı ile (dilersen taksitlendirerek) ödeyebilirsin. 

 • Kişisel güvenlik konuğa aittir.

 • Bu çalışma süresince Heal&More®’un sunduğu akışa ve otelin sunduğu menüye uyacağını kabul eder.

 • Heal&More® KVKK çerçevesinde, konuğa özel hiçbir veriyi paylaşmayacağını kabul eder.

soruların mı var?
bİze ulaş!

Kür akışı ya da sana uygun olup olmadığı ile ilgili soruların varsa bize yazabilirsin.

 • Instagram
3 hk bilgi
Mesajınızı aldık, size döneceğiz.
bottom of page