top of page

KENDİNİ İYİLEŞTİREBİLİR MİSİN?

Rahatsızlığın ne olursa olsun, iyileşmek senin bizzat içinde yer aldığın bir süreçtir. Sağlıklı kalmak, iyi olmak; senin hayattaki en temel işindir.  Peki sen, bu işi ne kadar üstlenirsin? 

"Kendi başımıza" iyi olmayı en gerçekçi şekilde öğrendiğimiz bu zamanlarda, kronik ağrıların, duygusal yeme atakların ve süregelen kaygıların için kendin kendine uygulayabileceğin pratik tekniklere, dilediğin yerden, istediğin zaman, seçtiğin sıkılıkta ulaşabilmek ister miydin?

 

Farklı rahatsızlıklar için özel oluşturulmuş, Heal&More® uzmanlığındaki tüm teknikleri kapsayan; seans kadar odaklı, eğitim kadar kapsamlı ve atölyeler kadar kolay ulaşılabilir video setleri ile bu artık mümkün.

Hayat değişiyor, kendin kadar güvenli yeni bir iyileşme yolu denemeye ne dersin? 

joel-burgess-NvpAbwuknHI-unsplash.jpg
Sana İyi Geleni Bul
35:11

Sana İyi Geleni Bul

Düşüncelerinin, duygularının, bedenin vasıtasıyla sana anlatmak istediklerini duy... Onları bastırma... Olumsuz duygu ve düşüncelerinin vücuduna sirayet etmesinden önce sağlığını dengele. Kendine destek ol. Demesi kolay. Ya yapması? Ne yapacaksın? Nasıl bastırmayacaksın? Muhatabına söylesen olmaz, belki haykırsan bile seni duymaz, başkasına anlatsan içine faydası dokunmaz... Senin hayatındaki yükü senden başkası anlayamaz. O zaman dengeyi nerede arayacak, içinde nasıl bulacaksın? Hem zaten biri bitse öbürü başlıyor. Bu yükler neden bitmiyor? Sanki bir kısır döngü seni çevreliyor. Çözülmesi mümkün olsa zaten vaktinde çözerdim dediklerin, kendinden bile umudu kestiklerin hayatını neredeyse ele geçiriyor. Hal böyleyken bu döngüden çıkmak; üzüntünü, öfkeni bastırmamak; ağrını, acını azaltmak hatta tedavi etmek hangi yolla olacak? Fiziksel rahatsızlıklarının bu durumlardan kaynaklandığını bilmiyor, bu durumların bir tedavisi olduğunu sanmıyor, hatta bu terapileri anlamıyor olabilirsin. Sürekli karşındakini değiştirmeye çalışmaktan bitap düşmüş, belki çare aramaktan vaz geçmiş bile olabilirsin. Ama aslında araman gereken, kendini güçlendirecek kapılarındır. Kendini her yönden iyiye taşımaktır. Sana iyi geleni bulmaktır. Bütün bu uzun döngüleri, sana iyi geleni nasıl bulabileceğini, kendine ne şekilde destek olarak, tıbbi tedavinden en yüksek faydayı nasıl alabileceğini konuştuk.
bottom of page