Aylin, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Dört haftalık Öz değer ve Ötesi Refleksoloji atölyesi bugün bitti. Bu harika çalışma için Sinan Özcan'a sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Yeni açılacak atölyeleri takip edin. 

Sercan, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

"Bizi mutsuz eden davranışın uzun süre  tekrar edilmesi  alışkanlık ile sonuçlanıyor . Bunu tersine çeviren Refleksoloji bası uygulaması da zaman alıyor ama alışkanlık oluşması kadar uzun bir zaman değil" diyor Sinan Bey. Kısa sürede etki eden şey ise, Sinan Bey'in o aydınlık ve ferah yorumları. Harika bir tutumu var, olaylara onun gözünden bakmak çok şaşırtıcı ve hafifletici oldu benim için.

Zeliha, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Sinan Bey, 4. haftamız ama gerçekten ben bu atölye çalışmasından çok memnun kaldım, çok faydalandım. Sırt ağrılarım neredeyse geçti. Metabolizmam hızlandı. Duygu durumum çok iyi. Şükürler olsun ki sizinle tanışma imkanı buldum, çok teşekkür ediyorum.

Zeynep, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Sinan Bey, pandemi sürecinde kendim için yaptığım en doğru şeydi sanırım bu atölye. Umarım tüm Refleksoloji hareketlerini ve söylediklerinizi hayatıma katabilirim! Çok teşekkür ederim.

Türkan, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Harika anlatım ve ilk kez tanıştığım teknik ile çok güzle şeyler keşfediyorum. Verdiğiniz ödevler gerçekten muhteşem işe yarıyor. Bugünkü ikinci dersimiz ile de tam benim ihtiyacım olan destek geldi sizden. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum. 

Ayşegül, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

Her şey için teşekkürler, mutlaka tekrar görüşeceğiz. Hayatıma ve bana kattıklarınız için teşekkür ediyorum. Sağlık ve mutlulukla kalın.

Emine, Strese Bağlı Yeme ve Kilo, Ocak 2021

Sinan Bey'in iki atölyesine katılma fırsatım oldu. Farkındalığı yoğun atölye çalışmalarını ısrarla tavsiye ederim. Sağlıcakla kalın.

Atölye Değerlendirme Notları, Öz Değer & Ötesi, Mart 2021

"Zihnim ve vücudumla iletişimimde yeni detaylar öğrendim. Bunları tolare edebilmenin yeni yöntemlerini deneyimledim." 

 

"Çok teşekkür ediyorum benim için çok faydalanabileceğim bilgi ile dolu dolu bir atölye çalışması oldu her şey olması gerektiği gibiydi emeğinize sağlık."

"Bence herkesin fazlasıyla ihtiyacı olan konuları içeriyor, daha kapsamlı ve uzun bir versiyonu da yapılabilir belki."

"Çok bilgilendirici bir atölyeydi. Teşekkürler."

"Benzer atölyeleri tekrarlamanızı çok isterim."