top of page
White Walls

Heal&More Eğitim ve Seanslarıyla
Deprem Bölgesine
Destek Dayanışması

 

 

Seans ve eğitimlerden birini seç ve her hizmette yaptığımız %20 indirim tutarında deprem bölgesinde kendi seçtiğin bir üreticiye destek ol.

SeminerUcretsiz

Kalori tüketimine dikkat ederek birkaç saat veya birkaç gün geçirdikten sonra dayanamayıp tüm verdiğin kiloları alacak şekilde aşırı yiyor ve kendini sabote ediyor musun?

 

Kendini sabote etmeyi azaltabilirsin. Tam kilo vermeye başlamışken 5-10 tane tatlı yiyip her şeyi eski haline getirme huyundan çıkabilirsin. 

 

Bu eğitimde bedenin fazla kiloları vermesini zorlaştıran metabolik sendrom faktörlerinin dengelenmesini ve böylece düzgün beslenme ve spor yapıyorsan, hak ettiği yağ yakımını elde elde etmeyi kolaylaştırmanı amaçlıyorum. 

Bunun için öncelikle enflamasyona bağlı metabolik sendromun azalmasına yardımcı olacak şekilde sinir sisteminde tetikleme yapan klinik odaklı refleksoloji tekniklerini göstereceğim. Çünkü kilo problemi yaşıyorsan, bunu aşamama sebebin veya aşsan da bir süre sonra tekrar fazla kiloya girme sebebin spor yapman gerektiğini bilmemen değil, kalori açığı yaratman gerektiğini de bilmemen değil. 

Senin öğütlere ihtiyacın yok, sen zaten dikkat etmen gereken şeyleri biliyorsun. Esas sebep, bunu yapamayacak kadar YIPRANMIŞ OLMAN. Senin iradeni ve istikrarını kontrol edebilecek güce ulaşamana ihtiyacın var.

 

Ve ben sende bu gücü uyandırman için, esas çözüm için seni 25 Ağustos Perşembe 20.30’da Kronik Kilolar Eğitimine davet ediyorum! (Hakkımda daha çok bilgi edinmek istersen TIKLA!)

HEAL&MORE KLİNİK ODAKLI REFLEKSOLOJİ EĞİTİMİ NEDİR? Kronik Kiloların eğitimi, uzun süredir vücuduna yerleşmiş olan kilolarına gene vücudunun vurduğu kilitleri görebilmen ve açmaya yönelik teknikleri öğrenebilmen geliştirilmiş çok katmanlı bir eğitimdir.

Bu eğitimde;

  • En özet tanımı ile "metabolizmayı canlandıran, kilonun kronikleş-me-mesinde rol oynayan ve yağ yakımına yardımcı olan Tiroid"e yönelik Refleksoloji tekniği

  • Kronikleşen tüm bedensel / zihinsel süreçlerin ardındaki tetikleyici kök sebepler arasında olan öfke ve anksiyeteye karşı Solar Plexus'u (Güç Noktası) güçlendiren Refleksoloji tekniği,

  • Ve tüm bunları başlatan, sürekli ortaya çıkaran "tokken bile yeme alışkanlığını" derinden nazikçe dönüştürmene yardım eden Organic Intelligence® yaklaşımını uygulamalarla deneyimleyeceksin.

 

Üstelik eğitimi kaçırsan bile kaydını alacağın için dilediğin kadar tekrarını izleyebileceksin.

NASIL ÇALIŞIR? Bu eğitim, vücudunun kilo alma konusundaki ana kilit unsurlarına yani tiroidine, karaciğerine ve pankreasına yönelik olarak sinir sistemin üzerinden çift yönlü çalışır:

⦁ Klinik odaklı Refleksoloji (Reflexology Academy London® onaylı içerik) ile fiziksel sinir sistemin üzerinden bu organların fonksiyonlarını dengelerken

⦁ Organic Intelligence® tekniği ile de, günlük hayatında vücudunun kilo alma/ tutma tepkisini tetikleyen hayat dinamiklerine karşı sinir sistemi esnek dayanıklılığını güçlendirir. Böylece sinir sisteminin kilo alma tepkisini çözer ve üst üste oturan kilolarından özgürleşirsin.

 

NEDEN? Kilo, bir güzellik unsuru gibi algılansa da aslında bir sağlık göstergesidir. Kronik kilolar tıbbi müdahale gerektirebilir. Bu müdahaleye mecbur kalmadan önce, metabolizmanın kendi unsurlarını en doğru şekilde çalıştırmak için elinden geleni yaptığından emin olman önemlidir.

 

NE ZAMAN? 1 EYLÜL PERŞEMBE 20.30 Eğitim 2 saatlik tek bir oturum olarak gerçekleşir ancak öğrendiklerini ömür boyu uygulayabilirsin. Pekiştirebilmen için eğitim kaydını seninle paylaşacağız.

 

NEREDE? Evinde ya da sen nerede istersen orada! Online olarak gerçekleşeceği için bu eğitimi dilediğin yerde alabilirsin.

 

KİMLER İÇİNDİR? Sağlıklı kiloda olmak isteyen herkes için! Ama en çok kilo vermek isteyen ve özellikle de bölgesel olarak oturmuş fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişiler içindir.

iyzico image.png
0_visa_logo.jpg
1200px-Mastercard_2019_logo.webp
birlesik-odeme-ye-stratejik-yatirim-hedef-yur-3-13903518_o.jpg

Kredi kartıyla taksit seçeneği mevcuttur. EFT/Havale/FAST için hesap bilgileri aşağıdadır.

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Ödemeni ister kredi kartınla ister EFT / FAST yoluyla yaparak grup çalışması için randevunu geçerli hale getirebilirsin.

Hesap bilgileri için hello@healandmore.com adresine email yollayabilirsin.

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR84 0006 4000 0013 4910 4878 90

Yurtdışı için Hesap sahibi Sinan Özcan

BIC TRWIBEB1XXX 

IBAN BE04 9671 9269 7031

Wise'ın adresi: Avenue Louise 54, Room S52 Brussels 1050 Belgium

İptal Koşulları

Rezervasyonuzu iptal etmek veya tarihini değiştirmek için lütfen en geç 24 saat önceden bizimle iletişime geçiniz.

Rezervasyon zamanından önceki son 24 saat içinde yapılan değişikliklerde ücret iadesi gerçekleşmez.

NE - NASIL - NEDEN - NE ZAMAN  - NEREDE - KİMLER İÇİN?

Anchor 1

Bizi Ara

0534 726 44 86

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page