top of page

08 Eyl Per

|

Online katılım linki email olarak gelecek

Bedenin ve Ozdegerin Ucretsiz Tanıtım Semineri

Dış görünümünü etkileyen tek şey sadece bedenini değil; aynı zamanda sinir sistemini de neyle beslediğindir. Bedenini beslediklerin görünümünü etkiler. Sinir sistemininkiler ise, kendini nasıl gördüğünü; özünde hissettiğin değeri... Zararlı besleniyorsan, bunu nasıl faydaya dönüştürebilirsin?

Bedenin ve Ozdegerin Ucretsiz Tanıtım Semineri
Bedenin ve Ozdegerin Ucretsiz Tanıtım Semineri

Saat ve Yer

08 Eyl 2022 21:00 GMT+3 – 09 Eyl 2022 22:00 GMT+3

Online katılım linki email olarak gelecek

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Bedenini neyle beslediğin görünümünü etkiler.

Sinir sistemini neyle beslediğin ise, kendini nasıl gördüğünü; özünde hissettiğin değeri...

Dış görünümün, bu ikisinin birleşimidir: ne olduğunun ve ne kadar değerli hissettiğinin.

Öz değerin bedeninden etkilenir, bedenin de öz değerinden etkilenir.

Peki ya küçüklüğünden beri bedenin ve/ya sinir sistemin hep kötü şeylerle beslendiyse? Bu kaderin değildir. Bu, hem bedenen hem de sinir sistemin açısından istediğin hale dönüştürebileceğin bir durumdur:

Eğer bedenin mutlu olduğun biçimde değilse, kilo problemin varsa, ödem, hareketsizlik ve hoşlanmadığın farklı hissettiren görünümlerin varsa özdeğerin bundan etkilenebilir, insanların tepkilerinden etkilenebilirsin.

Özdeğerin sarsıldığında (veya kişiliğin oluşurken yaşadığın sarsıntılarla sinir sistemin şekillendiğinde) ise; bu beden yapına, dolayısıyla görünümüne sirayet eder. Kendine zarar veren bağımlılıklar, davranışlar, yeme / yememe alışkanlıkları, seni yıpratan ve kendini önceliklendirmeni önleyen zararlı ilişkiler özdeğerindeki kırılmalardan beslenir ve beden görünümünü değiştirir.

Özellikle büyürken duydukların; sana söylenenler, kıyaslamalar…ve duymadıkların; senin duyulmaman, ihtiyaçlarının umursanmaması…her biri özdeğerini şekillendirir. Eğer sinir sistemin uzun süre, yıllarca (hatta belki doğduğundan beri) aynı ifadelerle beslendiyse; üzerinden atmaya çalıştığın etki de aynı şekilde varlığını sürdürür.

Bu bir kısırdöngüdür.

Bu çelişki sende yaşanıyor.

Ve seninle çözülebilir.

Nasıl özgürleşebilirsin?

Özdeğerini Sorgulatan Kişi / Olay / Durum Neydi?

Bunların etkisinden nasıl özgürleşirsin?

Küçüklüğünden beri gerçeğinmiş diye kabul ettiğin, normal gördüğün tavırlar, davranışlar, hareketler, kararlar esasında sana, bedenine, kritik kararlarına zarar veriyorsa, bunu nasıl faydaya dönüştürürsün?

Tanıtım seminerinde bunun için bir çözüm rotası çizeceğiz. KATILIM ÜCRETSİZDİR.

Profildeki bağlantıdan kolayca kayıt ol! Seminer katılım bağlantısı email adresine yollanacaktır. Canlı semineri kaçırırsan, tekrarını daha sonra kayıttan izleyebilirsin.

Biletler

  • Tanıtım Seminerine Kayıt Ol

    Bu formu doldurarak ücretsiz tanıtım seminere erişim bağlantısı email adresine gelecek, Ayrıca geilişmelerden ve fırsatlardan haberdar olabileceksin.

    ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page