top of page

10 Nis Pzt

|

Google Meet üzerinden

Heal&More Ağrı Okulu - Online

Tekrarlayan baş – boyun – omuz – kulunç – bel ağrını kökten çözmek için fiziksel sinir ağını ve mental sinir sistemini eş zamanlı olarak gevşetmeyi öğren. Günlük hayata uyumlu tekniklere indirgenmiş bu sistem, klinik odaklı Refleksoloji ve Organic Intelligence öğretilerinden sentezlenmiştir.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
Heal&More Ağrı Okulu - Online
Heal&More Ağrı Okulu - Online

Saat ve Yer

10 Nis 2023 21:00 – 23:00

Google Meet üzerinden

Etkinlik Hakkında

NEDEN?

“Neden asla tam olarak geçmiyor, hep geri geliyor ağrım?” diye sordu kadın.

“Çünkü hayatın yaşamaktan çok yönetmeni gerektirecek kadar yoğun, sinirlerin gevşeyemeyecek kadar uzun süredir gergin ve bedenin tüm bunların üstünü örtemeyecek kadar sağlıklı.” dedi adam. Sonra ekledi: “Ve sen de inatla sağlıklı olanı iyileştirmeye çalışacak kadar körsün.”

Bedenin sadece işaretçidir. Sana vücudunda değil, “hayatında” nereleri rahatlatman gerektiğini ağrıyarak iletir. Ağrıyı kesip işaretleri ortadan kaldırdığında, elde ettiğin tek şey zaman kaybı olur.

Hayatını rahatlatmak ise daha çok zaman gerektirir ve elinde bile olmayabilir. O zaman geriye tek seçenek kalır: “sinirlerini gevşetmek”.

Heal&More® Ağrı Okulu sana, baş – boyun – omuz – kulunç – bel ağrını kökten çözmek için fiziksel sinir ağını ve mental sinir sistemini eş zamanlı olarak gevşetmeyi öğretir. Bu şekilde hayatın gerginlikleri kaslarına ulaşmadan deşarj edilir. Günlük hayata uyumlu tekniklere indirgenmiş bu sistem, klinik odaklı Refleksoloji ve Organic Intelligence öğretilerinden sentezlenmiştir.

NEDİR? Heal&More® Ağrı Okulu, 1’er saatlik 5 dersten oluşur:

1- Baş Ağrısı

2- Boyun Ağrısı

3- Omuz Ağrısı

4- Kulunç Ağrısı

5- Bel Ağrısı

Dersleri toplu olarak ya da tek tek alabilirsin.

NASIL? Her bir derste ilgili bölgedeki ağrının hem mental ve duygusal, hem de anatomik sebepleri için çözüm teknikleri sunulur. Her bir ders için akış aşağıdaki gibidir:

1- Ağrının kök sebepleri: Senin ağrın, senin hayatındaki hangi dinamiklerden besleniyor olabilir birlikte buluyoruz. (örn: aşırı sorumluluk, gelecek kaygısı, mükemmeliyetçilik, onaylanma ihtiyacı, öğrenilmiş bakış açısı, mali yükler…vb)

2- Ağrıma şekli: Ne sıklıkta, ne şiddette, ne kadar süredir, ne şekilde ağrıyor? (örn: yanarak, zonklayarak, batar gibi, uyuşarak ağrımak gibi…)

3- Ağrıyan bölge ve ağrı şekline yönelik klinik odaklı refleksoloji teknikleri (refleksoloji ağrıyan bölgeye değil, el ve ayaktaki sinir uçlarına uygulanır bu nedenle sakatlanma gibi sorunlara ya da başka bir yan etkiye yol açmaz)

4- Örnek uygulama & Soru - Cevap: Derste öğretilen tekniklerin bir arada kullanımını herkesin aklında pekiştirmek için, katılımcılar kendilerine uygulama yapacak ve eğitmen tarafından tek tek gözlemlenerek uygulama pekiştirilecektir.

NEREDE & NE ZAMAN: Heal&More® Ağrı Okulu’na katılmak için yüz yüze ya da online sınıflardan birini tercih edebilirsiniz. Her dersi ayrı ayrı satın alabilir ya da 5 derslik paket alarak yüz yüze sınıflarda 33% , online sınıfta ise 20% indirimden faydalanabilirsiniz.

1- Baş Ağrısı: 10 Nisan Pazartesi - Saat 21.00-22.00,  tek ders katılım ücreti 500 TL

2- Boyun Ağrısı: 10 Nisan Pazartesi - Saat 22.00-23.00,  tek ders katılım ücreti 500 TL

3- Omuz Ağrısı: 11 Nisan Salı - Saat 21.00-22.00,  tek ders katılım ücreti 500 TL

4- Kulunç Ağrısı: 11 Nisan Salı - Saat 22.00-23.00,  tek ders katılım ücreti 500 TL

5- Bel Ağrısı: 12 Nisan Çarşamba - Saat 21.00-22.00,  tek ders katılım ücreti 500 TL

5 Derslik Eğitimin Toplam Katılım Ücreti 2000 TL

Not:

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen;  Hesap Adı: Sinan ÖZCAN İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page