top of page

15 Haz Çar

|

YouTube.com/healandmore Kanalıma Abone Ol

Yorgunluk ve Kilolar

Yorgunluk ve Fazla Kilolar Online Ücretsiz Semineridir youtube.com/healandmore kanalıma abone olun

Yorgunluk ve Kilolar
Yorgunluk ve Kilolar

Saat ve Yer

15 Haz 2022 21:00 – 22:00 GMT+3

YouTube.com/healandmore Kanalıma Abone Ol

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Vücudunda fazla yağları yakmanın önündeki en büyük engellerden biri sürekli yorgun olmaktır 😬 Belki doğru besleniyorsun belki spor yapıyorsun ama istediğin sonucu alamıyorsun, ulaştığın hedefi koruyamıyorsun 👎🏻 Yağlarının yakımı istediğin gibi olması için dengeli metabolizmaya ihtiyacın var ✅ Metabolizma dengesi için hormonların, sinir sistemin, zihinin, ruhun kararlı doğrultuda kalmalıdır 💪🏻 Hayatındaki insanlar, şeyler ve özellikle Sen mutlu bir hayat yaşamana engel oluyorsanız, 15 Haziran Çarşamba 21.00 Online Seminerime Ücretsiz Kayıt Olmak İçin👇🏻 Ad Soyad, Email adresi ve Instagram hesap adını forma yazman veya hello@healandmore.com adresine email olarak yollaman yeterlidir.

Email adresine davet bağlantısı göndereceğiz.

Seminer Youtube üzerinden gerçekleşeceği için, herhangi bir program indirmene gerek olmayacaktır. Katılım bağlantısı, seçtiğin tarihteki seminerin başlangıcından 30 dk önce, eğitime kaydolurken paylaştığın mail adresiniz üzerinden seninle paylaşılacaktır. Eğitim 1 saat sürecek ve sonrasında kayıt bağlantısı paylaşılacaktır.

Soruların için hello@healandmore.com adresine email atablirsin :)

Bir rahatsızlığın olduğunda her şeyden önce ilgili uzman hekimle tedavi sürecini yürütmen esastır. Çalışmalarım eğitim ve tamamlayıcı destekleyici bütünleyici amaçlı uzaktan ve yüz yüze çalışmalardır. Hizmetlerim, tıbbi tedavi yerine geçemez.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page