top of page

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ AYDINLATMA METNİ

Uyarı

Sinan ÖZCAN- Heal&More® (“Danışman”) olarak siz danışanlarımıza atacağımız ticari elektronik iletiler hakkındaki işbu aydınlatma metnini sizler için hazırladık.

 

1)Hizmet Sağlayıcısı

Hizmet sağlayıcısı elektronik ticaret faaliyetinde bulunan gerçek ya da tüzel kişileri ifade etmektedir. İşbu aydınlatma metni kapsamında hizmet sağlayıcısı Sinan ÖZCAN- Heal&More® ‘dur. Hizmet sağlayıcısına ilişkin ayrıntılı bilgi aşağıda verilmiştir:

 

Sinan Özcan- Heal&More®

Vergi Kimlik No: 6710392121

Adres: Emek Mah. Ordu Cad. No:1AA D.9 Sancaktepe /İstanbul

Telefon: +905347264486

E Posta: hello@healandmore.com

 

2)Ticari Elektronik İleti:

Telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri ifade etmektedir.

 

3)Ticari İletiler Ve Onay:

Heal&More® ailesi olarak mal ve hizmetlerimizi tanıtmak, pazarlamak, işletmemizi tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığımızı artırmak amacıyla sizlerin elektronik iletişim adreslerine göndereceğimiz ticari elektronik iletiler için web sayfamız üzerinden, yazılı olarak ve yahut başkaca elektronik iletişim araçları vasıtasıyla sizlerden öncelikle onay almaktayız.

 

Onayların elektronik ortamda alınması halinde; aldığımız onaylardan sonra vermiş olduğunuz elektronik iletişim adreslerine teşekkür ve teyit amacıyla onayınızın alındığı bilgisini yönlendirmekteyiz.

 

Her ne kadar onay vermiş olsanız da Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında istediğiniz zaman hiçbir gerekçe göstermeksizin ticari elektronik ileti almayı reddedebilirsiniz. Ret kararınıza ilişkin beyanınızı hello@healandmore.com adresine iletmeniz gerekmektedir.

 

Yönetmelik kapsamında ticari elektronik iletiyi almayı reddettiğinize ilişkin talebinizin Heal&More® ’a ulaşmasını müteakip üç iş günü içinde sizlere ticari elektronik ileti göndermeyi durduracağız.

 

4)Onay Gerektirmeyen Durumlar

Sizlerle iletişime geçilmesi amacıyla iletişim bilgilerinizi vermeniz hâlinde, temin edilen mal veya hizmetlere ilişkin değişiklik, kullanım ve bakıma yönelik ticari elektronik iletiler için ayrıca onay alınmaz.

 

Devam eden abonelik, üyelik veya ortaklık durumu ile tahsilat, borç hatırlatma, bilgi güncelleme, satın alma ve teslimat veya benzeri durumlara ilişkin bildirimleri içeren iletiler ile Heal&More® ilgili mevzuatla getirilen bilgi verme yükümlülüğü durumlarında önceden onay alma zorunluluğu aranmaz.

 

Tacir veya esnaf olan alıcıların elektronik iletişim adreslerine gönderilen ticari elektronik iletiler için önceden onay alınması zorunlu değildir.

Bu metin Garanti KVK tarafından hazırlanmıştır. Garanti KVK kişisel verilerin korunması alanında hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin merak ettikleriniz için www.garantikvk.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Terms and Conditions
bottom of page