top of page

UYKUNA DÖN

  • Uykusuzluk,

  • İnsomnia,

  • Uykuda nefes darlığı,

  • Horlama,

  • Apne ve

  • Huzursuz bacak sendromu gibi uyku sorunlarına odaklı olarak kişiye özel tasarlanan hem bedene, hem bilince destek seansı.  

Uykuna Dön.png

SEANS İÇERİĞİ

Bu çalışma; uyku sırasında nefes darlığı, horlama, apne, istemsiz kasılmalara, huzursuz bacak sendromu ve/ya insomniaya yönelik ilgili tıp doktorlarınca tedavi olmuş ve/ya tedavisi süren ve genel olarak uykusunu yeterli bulmayanlar içindir.

Doğal halinle uykuya dalabilmek, normal bir uyku düzenine girmek ve bunu yardımsız sürdürmek için ilk adımı atmak ister misin?

Uyku…Yapman gereken onca şeyin arasında bir de uyuman gerekiyor. Sanki her şey yolundaymış, zaman tüm ihtiyaçlarına yetiyormuş, sabahları seni aynı zorluklar beklemiyormuş gibi mışıl mışıl uyuman lazım. 

Yoksa tüm o zorlukların karşısında ayakta kalabilmeni sağlayan en temel sistemlerin çöküyor. Bırak zorlukların üstesinden gelmek, sadece hayatta kalabilmek için bile, iyi uyuman gerekiyor.

Peki neden çoğunlukla (hatta belki hiç) böyle olmuyor? Uykun geceleri neden gelmiyor? Gün içinde neden üstüne çöküveriyor? Neden deliksiz, kabussuz olamıyor da hep huzursuz, keyifsiz, en sakin anlarında bile rahat-sız oluyor?

Yaptığın çaylar, dinlediğin frekanslar, uyguladığın ritüeller o anda işe yarasa bile neden uzun vadeli çözümler sunamıyor? Neden uykun bir düzene giremiyor? Niye her gece uykuya dalman için illa bir yardımcı gerekiyor?

Çünkü uyku; bilincin tüm kontrolü bünyeye teslim ettiği, doğasında tamamen edilgen bir süreçtir. Bu süreçte başrolü, gelmiş geçmiş en çekingen hormon olan Melatonin oynar. Melatonin o kadar çekingendir ki, salgılanması için adeta ana rahminde hissetmen gerekir: Güvenli, karanlık ve dış dünyaya tamamen kapalı.

Melatonin yoksa, uyku da yoktur. Denklem bu kadar düz ve basittir. Onu kopyalayamaz, sentetik olarak uzun süre alamazsın. Çağırırsan, kaçırırsın. Ama davet edebilirsin.

Seanslarda doğal uykuna geçiş ile aranda bulunan kendi engellerini, sinir sisteminin üzerinden kaldırabilmek için senin neler yapabileceğini konuşacağız. Çözüm için hem sinir sitemine yönelik destekleri hem de Melatonini davet edebilmek için günlük hayatta uygulayabileceğin Refleksoloji metodu öğreneceksin.

Nasıl çalışıyoruz?
• Öncelikle gerçek anlamda rahatlamanı sağlamayı,
• Böylece semptomlarının ötesine geçebileceğimiz kapıları birlikte bulmayı,
• Kökte mevcut olan kaynaklara ulaşmayı,
• Bu kaynakları ilgili refleks noktaları ve sinir sistemini kullanarak dengelemeyi,
• Bedeninin farkına varıp tanımana yardımcı olmayı,
• Tüm potansiyellerinden yararlanabilmeni öğretmeyi,
• Böylece kişisel konularını / varsa düzensizlikleri daimi bir konfora, keyif ve huzura dönüştürebilmeyi amaçlıyoruz.

Bu seans, kendi iyileşme sürecini desteklemek için atacağın adımlardan oluşur. Ve bu, mümkündür!

Bu çalışma, gerçek potansiyellerini ateşlemene giden yolculuğa bir adımdır.

Bizim için kendini rahat hissetmen öncelikli. Bu nedenle bu seansı online ya da yüz yüze olarak alabilirsin. Dilersen tek seans alarak başlayabilirsin ama biz hem sistematik hem ekonomik olması için paket almanı içtenlikle tavsiye ederiz.

Eğer online paket almayı seçersen, seansta gösterilen Refleksoloji hareketlerini, seans sonrası özet bir video kaydı olarak almayı da tercih edebilirsin. 

Eğer yüz yüze almak istersen de, gene tek tek ya da 2'şer saatlik paketler halinde alabilirsin.

Tüm seçenekleri aşağıda inceleyebilir ve seçtiğin seansa tıklayarak kolayca randevu oluşturabilirsin.

Not: 

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Seans Seçenekleri

Bizi Ara

534-726-44-86

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page