top of page

ÖZ DEĞER VE ÖTESİ

Değer - öz değer dengesi; güç hissi, geleceğe ve kendine güven, değişime ayak uydurmak ve adım atma iradesi, fiziksel bedende  omurganın konularıdır.  Bu seans serisi; yavaş metabolizma, yorgunluk, bel ağrısı ve bunların ardında yatan öz değer eksikliği döngüsü ile savaşanlar içindir.

Senin.png

SEANS İÇERİĞİ

Sen aşırı yüklendiğinde, yeterince desteklenmediğinde, yanlış yönlere büküldüğünde ve/ya uzun süre hareket etmediğinde bel ve sırt kasların tutulur. Yine; çok fazla sorumluluk aldığında, kendini hayatta desteksiz/güvensiz/ kararsız hissettiğinde, girmek istemediğin kalıplara sokulduğunda, ve/ya hareket edecek cesareti bulamadığında; kısaca kendine verdiğin değer ve karşıdan gördüğün değer ile ilgili sorunlar yaşadığında, belin gene tutulur.

Değer - özdeğer dengesi; güç hissi, geleceğe ve kendine güven, değişime ayak uydurmak ve adım atma iradesi belin konularıdır:

 

Neden ailem beni desteklemiyor, eşim değer vermiyor, kimse bana yardım etmiyor, halimi anlamıyor?

 

İşimdeki başarımı niye kimse görmüyor, bunların finansal karşılığı neden hala gelmiyor, ya başaramazsam ne olur? Geleceğim beni korkutuyor!

 

Değişim hoşuma gitmiyor, hayat beni nereye götürüyor, neden her
şey değişiyor, yanlış yolda girme ihtimalim beni resmen paralize ediyor, adımlarım doğru yöne mi gidiyor… Aklındaki tüm bu soru(n)lar belini ağrıtır.

 

Bu soruların kaynağı ise, seni hareketsiz bırakır. Bunca endişe dolu duygu ve düşünce; gerek harekete geçmekte, gerekse hareket etmekte seni geride bırakır. Zihnin kaygı ve kararsızlık içinde donakalır.

Onun bu hareketsizliği, zamanla bedene de yansır. Strese verilen temel tepkilerden biri olarak yeme bağımlılığı döngüye dahil olur. Yersin; unutursun, rahatlarsın, gevşersin…Ama yiyerek sorunları çözemezsin. Sadece yenileri ekleyebilirsin.

 

Beyninin alışkanlıklarını, düşünce alışkanlıklarını zinde, canlı, çözümsel, güçlü, ayakları yere sağlam basan şekilde yeniden düzenlemek için bu eğitime katıl!

 

Her fiziksel sorunun arkasında bir döngü, her döngünün içinde kök sebepler bulunur. Bunları çözmek, senin elindedir.

 

4 seans olarak tasarlanan bu seans serisinde hayatının önemli bir kısmında yer eden bu konuları seninle birebir olarak ele alacağız, kendi kendine bu döngülerinden bağımsızlaşmana destek olacağız:
1. seans: Sırt ve belin
2. seans: Yorgunluk
3. seans: Özdeğersizlik
4. seans: Metabolizma

Bizim için kendini rahat hissetmen öncelikli. Bu nedenle bu seansı online ya da yüz yüze olarak alabilirsin. Dilersen tek seans alarak başlayabilirsin ama biz hem sistematik hem ekonomik olması için paket almanı içtenlikle tavsiye ederiz.

 

Eğer online paket almayı seçersen, seansta gösterilen Refleksoloji hareketlerini, seans sonrası özet bir video kaydı olarak almayı da tercih edebilirsin. 

 

Eğer yüz yüze almak istersen de, gene tek tek ya da 2'şer saatlik paketler halinde alabiirsin.

Tüm seçenekleri aşağıda inceleyebilir ve seçtiğin seansa tıklayarak kolayca randevu oluşturabilirsin.

Not: 

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Seans Seçenekleri

Bizi Ara

534-726-44-86

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page