top of page
Anksiyete & Ağrılar.png

ANKSİYETE VE AĞRILAR

Geçmeyen, sürekli geri gelen, her şeye rağmen tekrar eden, artık vücudunda yer etmiş ağrıların ve aynı şekilde döngüye girmiş, hayatında yer etmiş kaygıların, aslında aynı konunun iki ucudur. Ve sinir sistemin üzerinde her iki yöne de açılan kapılar bulunur. Anksiyete & Ağrılar seanslarını, kendinde bu kapıları açmak isteyenler için hazırladık.

SEANS İÇERİĞİ

Hayatının içinde süregelen stres faktörleri, zamanla bedeninde geçmeyen ağrılar oluşturabilir. Bu faktörleri hayatından çıkaramazsın, sana yönelik davranışlarını değiştiremezsin ama kendini güçlendirerek daha az etki almayı başarabilirsin. 

Hepimizin hayatında olan ve aile, iş, eş, patron, ekonomik zorluklar, gelecek kaygısı gibi majör konularda süregelen stres; doğrudan sinir sistemi üzerinden kas iskelet, bağışıklık, dolaşım ve sindirim başta olmak üzere tüm sistemleri ve organları olumsuz etkiler. Bu etki zamanla derine işleyerek kronikleşir yani geçmeyen, tekrar eden, geri gelen rahatsızlıklara dönüşür ve hem bedenine, hem düşüncelerine, hem de duygu durumuna etki eder. Fibromiyalji, kronik kas ve eklem ağrıları, migren, vertigo ve anksiyete (kaygı bozukluğu) bu durumun en sık rastlanan sonuçlarından bazılarıdır ve tıbbi olarak tedavi sürecinde rahatlatıcı terapiler sıklıkla tavsiye edilir.

 

NEDİR?

Heal&More® sistemi bu yönde destek sunmak amacıyla beden-zihin ve duygu durumuna yönelik çalışan sinir sistemi temelli terapilerden oluşturulmuş çok katmanlı bir terapi sistemidir. Anksiyete ve Ağrılar seansları, Heal&More® sisteminin ağrıya odaklı sunduğu çözümlerin başında gelir.

NASIL ÇALIŞIR?

Anksiyete ve Ağrılar seansında, sinir sisteminin strese karşı esnekliğini ve dayanıklılığını arttırmak amaçlanır -çünkü esneyemediğimiz yerden kırılırız. Bu yönde sinir sisteminin alarm tepkisini yumuşatmaya yönelik konuşma terapisi ve fiziksel sinir ağı üzerinden ağrıyan bölgenin oksijenlenmesini arttırarak kasları rahatlatmayı hedefleyen refleksoloji aynı anda uygulanır. Bedenle birlikte duygu ve düşüncelere de ulaşan bu sistematik sayesinde, bütüncül bir rahatlama ve uzun süreli etki elde edilir. Sinir sistemine bu esnek ve dayanıklı hali öğretmek esas amaçtır. Bu nedenle seansın kalıcı etkisi için, başlangıçta sinir sistemine bu yeni halini öğretecek sıklıkta tekrar edilmesini içtenlikle tavsiye ederiz.

NEREDE / NE ZAMAN?

Bizim için kendini rahat hissetmen öncelikli. Bu nedenle bu seansı online ya da yüz yüze olarak alabilirsin. Fibromiyalji için yüz yüze seans esastır. Dilersen tek seans alarak başlayabilirsin ama biz hem sistematik, hem daha kalıcı etkide olması için paket ya da kür almanı içtenlikle tavsiye ederiz.

Eğer online paket almayı seçersen, seansta gösterilen Refleksoloji hareketlerini, seans sonrası özet bir video kaydı olarak almayı da tercih edebilirsin. 

Eğer yüz yüze almak istersen de, gene tek seans şeklinde tekrarlı alabilir ya da Heal&More Kişiye Özel Terapi Kampı (Tek Kişilik Terapi Kürü) seçeneklerini tercih edebilirsin.

Tüm seçenekleri aşağıda inceleyebilir ve seçtiğin seansa tıklayarak kolayca randevu oluşturabilirsin.

Not: 

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilir, dilersen ödemeni taksitlendirebilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Seans Seçenekleri
bottom of page