top of page
2021-01-01_17-10-52.png

ANKSİYETE VE AĞRILAR

Kaygının düşüncelerini bulandıracak, kaslarını eklemlerini ağrıtacak seviyede yükseldiğini düşünüyorsan; zihnini frenlemeye çalışsan da endişelerinin hayatını çok kısıtladığını görüyorsan okumaya devam et!

SEANS İÇERİĞİ

Sürekli kaygılısın. Aklına hep olabilecek en kötü senaryo geliyor. Bu durum seni çok korkutuyor. Zihninin dingin olmasına özlem duyuyorsun ama içindeki o korkulu, endişeli sesi bir türlü susturamıyorsun. Tanıdık geldi mi?

Daha kolay sakinleşebilmek için birkaç teknik öğrenmek ister misin?

Kendi kendini iyileştirmenin ilk adımını atmaya davetlisin!

Anksiyeteni hafifletmeye yönelik bir Refleksoloji metodu öğrenmenin yanı sıra; bedensel, zihinsel, ruhsal yönlerini yeniden keşfedebileceğin, bu şekilde hayatını, kendi sıhhatini ve ilişkilerini daha dengeli hale getirebileceğin fırsatına hoş geldin!

Amaçladığım şey; seni zorlayan konunun ve/ya canını acıtan rahatsızlığın, senin için artık daha net gördüğün, daha kolay ele aldığın, daha hafif yaşadığın bir duruma dönüşmesidir. Bu amaçla her çalışmada, anksiyetenin hem bedenine, hem duygularına hem de zihnine etkisini görebilmen için farkındalığını arttırmaya çalışacağız. Bu etkilerle uzun vadede nasıl başa çıkabileceğini, hayatından nazikçe gönderebileceğini işleyeceğiz. Bedensel, duygusal ve/ya zihinsel her konuyu, bütünlükle görmene yardımcı olacağız birlikte ilerleyerek.

Bu çalışma, gerçek potansiyellerini ateşlemen için, yolculuğunda bir adımdır.

Bizim için kendini rahat hissetmen öncelikli. Bu nedenle bu seansı online ya da yüz yüze olarak alabilirsin. Dilersen tek seans alarak başlayabilirsin ama biz hem sistematik hem ekonomik olması için paket almanı içtenlikle tavsiye ederiz.

Eğer online paket almayı seçersen, seansta gösterilen Refleksoloji hareketlerini, seans sonrası özet bir video kaydı olarak almayı da tercih edebilirsin. 

Eğer yüz yüze almak istersen de, gene tek tek ya da 2'şer saatlik paketler halinde alabilirsin.

Tüm seçenekleri aşağıda inceleyebilir ve seçtiğin seansa tıklayarak kolayca randevu oluşturabilirsin.

Not: 

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Seans Seçenekleri

Bizi Ara

534-726-44-86

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page