top of page

ZİHNİNİ BASKILAYAN DUYGULARIN

Ertelemek; zihninin yüzleşmek istemediği duygu ve düşüncelerden kaçış yolu mu oldu hep?

Aşırıya kaçmadan ya da susup öylece kalmadan kaç kez kendini net şekilde ifade edebildin?

Kriz anında duygularının mantığını ele geçirmesinden sen de yorulmadın mı?

Zihinsel yorgunluk & ertelemeye yol açan bastırılmış duyguları dengelemek için oku!

3.png

SEANS İÇERİĞİ

"Ertelemek; zihnin yüzleşmek istemediği duygu ve düşüncelerden kaçış yoludur."

Hayatın boyunca kaç tartışmada tam da söylemek istediklerini gereken anda söyleyebildin? Aşırıya kaçmadan ya da susup öylece kalmadan kaç kez kendini net şekilde ifade edebildin? Eşinle, ebeveyninle, patronun ya da çocuğunla tartıştıktan sonra “keşke o an şöyle diyebilseydim” ya da “dilim tutulaydı da şunu hiç demeyeydim” demeden, kaç kez sakince ve rahatlamış halde oturabildin?

Kriz anında duygularının mantığını ele geçirmesinden sen de yorulmadın mı? Her tartışmada kendini ve/ya karşındaki kişinin verdiği duygusal tepkilere takılıp esas konuyu bir türlü çözememekten bıkmadın mı?

Beyin, olayları hem mantıksal hem de duygusal olarak algılayıp bir bütün halinde analiz etmek üzere yaratılmıştır. Hem kendi, hem de karşımızdakinin duygularını algılayıp işlememizden, beynimizin sağ kısmı sorumludur. Ancak onu pek sık kullanmayız ve her şeyi sol beyinle halletmeye çalışırız. Oysa duyguları işlemek, sol beyin için suda nefes almak gibidir.

Tüm yükü ona yüklediğinde sol beyin çöker ve sağ beyindeki tüm o işlenmemiş, birbirine girmiş duygular; sol beynin yani mantıklı ifadelerin üzerine yıkılır. İşte duygular mantığı böyle saf dışı bırakır, hayatı erteletir. İyi haber, yaşın kaç olursa olsun duygularını fark etmeyi, düzenlemeyi ve işlemeyi öğrenebilir ve bunu sürdürebilirsin.

Bu seans sana, sağ beyni ve “sosyal ilişkilerden sorumlu” vagus sinirini uyarmaya yönelik temel refleksoloji tekniklerini öğretir. Böylece daha berrak düşünmen ve harekete geçmen, kendini ifade etmen için gerekli zemini hazırlayabilirsin.

Yaradılışımızın, kendi kendini onarmaya devam eden bir “bedensel zekası” vardır. Bunun en basit örneği yaranın iyileşmesi ya da duygusal acıların zamanla hafiflemesidir. Aynı bedensel zeka, yanlış işleyen duygusal tepkileri de iyileştirebilir. Çünkü aslında zaman içinde olan gerçek şey; acının hafiflemesi değil, sinir sisteminin onu kaldırabilecek kadar güçlenmesidir. Sinir sistemini güçlendirmeni sağlayan Organic Intelligence® tekniği ile duygusal tepkilerini düzenleyebilecek kadar güçlenebilirsin. Bu seans sana, sinir sistemini güçlendirerek; tartışma sırasında duygularını fark etmek, onları neden hissettiğini anlamak, ertelemek yerine hakkıyla ifade etmek ve köklerini bulmak için destek olur.

Nasıl çalışıyoruz?
• Öncelikle gerçek anlamda rahatlamanı sağlamayı,
• Böylece semptomlarının ötesine geçebileceğimiz kapıları birlikte bulmayı,
• Kökte mevcut olan kaynaklara ulaşmayı,
• Bu kaynakları ilgili refleks noktaları ve sinir sistemini kullanarak dengelemeyi,
• Bedeninin farkına varıp tanımana yardımcı olmayı,
• Tüm potansiyellerinden yararlanabilmeni öğretmeyi,
• Böylece kişisel konularını / varsa düzensizlikleri daimi bir konfora, keyif ve huzura dönüştürebilmeyi amaçlıyoruz.

Bu seans, kendi iyileşme sürecini desteklemek için atacağın adımlardan oluşur. Ve bu, mümkündür!

Amaçladığım şey; seni zorlayan konunun ve/ya canını acıtan rahatsızlığın, senin için artık daha net gördüğün, daha kolay ele aldığın, daha hafif yaşadığın bir duruma dönüşmesidir. Bu amaçla her çalışmada, anksiyetenin hem bedenine, hem duygularına hem de zihnine etkisini görebilmen için farkındalığını arttırmaya çalışacağız. Bu etkilerle uzun vadede nasıl başa çıkabileceğini, hayatından nazikçe gönderebileceğini işleyeceğiz. Bedensel, duygusal ve/ya zihinsel her konuyu, bütünlükle görmene yardımcı olacağız birlikte ilerleyerek.

Bu çalışma, gerçek potansiyellerini ateşlemene giden yolculuğa bir adımdır.

Bizim için kendini rahat hissetmen öncelikli. Bu nedenle bu seansı online ya da yüz yüze olarak alabilirsin. Dilersen tek seans alarak başlayabilirsin ama biz hem sistematik hem ekonomik olması için paket almanı içtenlikle tavsiye ederiz.

Eğer online paket almayı seçersen, seansta gösterilen Refleksoloji hareketlerini, seans sonrası özet bir video kaydı olarak almayı da tercih edebilirsin. 

Eğer yüz yüze almak istersen de, gene tek tek ya da 2'şer saatlik paketler halinde alabilirsin.

Tüm seçenekleri aşağıda inceleyebilir ve seçtiğin seansa tıklayarak kolayca randevu oluşturabilirsin.

Not: 

Kredi kartı ile ödemek istersen İyzico bağlantısına tıklayarak güvenli ödeme yapabilirsin.

EFT/ Havale / FAST ile ödemek istersen; 
Hesap Adı: Sinan ÖZCAN
İş Bankası IBAN: TR78 0006 4000 0011 4550 0411 40

Heal&More®'da yer alan tüm çalışma ve eğitimler, mevcut tıbbi tedavini ve genel sağlık durumunu destekleyicidir. Tıbbi tedavi yerine geçmez. Bir rahatsızlığın varsa öncelikle mutlaka bir tıp doktoruna başvurmalısın.

Seans Seçenekleri

Bizi Ara

534-726-44-86

E-mail Yolla

Bizi Takip Et

  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page